DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Human Resources Poland
  • Kontakt: HR.PL
  • Telefon: 508385692
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Opis stanowiska:

  • Tworzenie projektów koncepcyjnych budynków technologicznych
  • Wykonywanie obliczeń, dobór urządzeń technologicznych.
  • Kompletowanie dokumentacji projektowej.
  • Wykonywanie rysunków i pozostałej dokumentacji w oprogramowaniu CAD.
  • Współpraca z Kierownikiem robót w nadzorze nad powierzoną budową w zakresie realizacji części budowlanej obiektu oraz instalacji (WOD-KAN, instalacje pożarowe, automatyka) oraz innych zakresów realizowanych przez firmę.
  • Uczestnictwo w nadzorowaniu stanu realizacji, harmonogramu i budżetu budowy.
  • Aktywny udział w rozwiązywaniu problemów technicznych na każdym etapie realizacji projektów.
  • Przygotowywanie zamówień materiałowych, sprzętowych i usług niezbędnych do realizacji prac instalacyjnych.
  • Optymalizacja kosztów instalacji.

Wymagania:

  • Preferowane wykształcenie wyższe o specjalności inżynieria lądowa lub instalacyjnej (sanitarnej lub pokrewnej). Kandydaci z wykształceniem wyższym o specjalności Instalacje elektryczne będą także rozpatrywani.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, min. 1-2 lata.
  • Znajomość programów wspomagających projektowanie: przede wszystkim AutoCAD.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem).
  • Znajomość obsługi komputera, programów pakietu Microsoft Office (Word, Excel, itd.).
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Dobra znajomość procesu opracowania dokumentacji projektowej.
  • Posiadanie wiedzy w wykonaniu obliczeń i doboru rurociągów oraz urządzeń instalacji WOD-KAN, lub wiedza dot. instalacji elektrycznych będzie dodatkowym atutem.
  • Znajomość podstawowych zagadnień z branży instalacji elektrycznych będzie dodatkowym atutem.
  • Uprawnienia budowlane nie są wymagane jednak będą dodatkowym atutem.
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe przy projektowaniu obiektów przemysłowych.
  • Pozytywne nastawienie, zaangażowanie, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne oraz zdolność konstruktywnego myślenia.
  • Dobra organizacja miejsca pracy.
  • Umiejętność myślenia logiczno - analitycznego.

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie działającej firmie.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do poziomu posiadanych kompetencji i doświadczenia.
  • Pracę w przyjaznej atmosferze.

Zapraszamy do kontaktu

pod numerem: +48 798 962 819

przez WhatsApp: +48 798 962 819

oraz przez e-mail: [email protected]