PRACOWNIK LOTNISKA DHL HUB – OKOLICE LIPSKA

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 2 550-2 800 EUR/m-c
  • Firma: Ideal Work Germany
  • Kontakt: Rektuter Ideal Work
  • Telefon: 799 355 540
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

OFERUJEMY:

• Stawka nocna 18,75 Euro

• Wynagrodzenie: 2550-2800 Euro brutto miesięcznie

• Zakwaterowanie tylko 6,45 Euro za dzień

• 6,5 godz. pracy dziennie

• Pokoje dwuosobowe o podwyższonym standardzie

• Bezpłatne szkolenia niezbędne do pracy na terenie lotniska

• Bezpłatne transport do miejsca pracy firmowymi autami

• Premia frekwencyjna do 150 Euro miesięcznie

• Premia półroczna (200 Euro brutto dwa razy w roku)

• Dodatki finansowe: polecenie pracownika, kierowanie autem, brygadzista

• Dodatkowe ubezpieczenie na pobyt za granicą

• Bieżące wsparcie Koordynatora na miejscu

• Zwrot kosztów przejazdu do Niemiec (po 1 mies. pracy)

• Zaplanowany onboarding.

ZADANIA:

• Załadunek i rozładunek kontenerów towarowych, palet i pojazdów

• Sortowanie przesyłek

• Sprawna i terminowa realizacja procesu fizycznej obsługi przesyłek z rejsów samolotowych w eksporcie i imporcie

• Obsługa towarów niebezpiecznych

• Zgłaszanie usterek, uszkodzeń lub błędów przełożonym

• Praca zgodnie z instrukcjami obowiązującymi w zakładzie pracy

• Prowadzenie pociągów logistycznych (wystarczy prawo jazdy) na płycie lotniska i wózków widłowych.

VIDEO https://www.youtube.com/watch?v=gSrTNRH-09s

WYMAGANIA:

• Sprawność fizyczna oraz gotowość do pracy na zmianie nocnej, w święta i w weekendy

• Warunek konieczny do pracy na lotnisku: kontrola bezpieczeństwa – ostatnie 5 lat Twojej działalności/zatrudnienia/bezrobocia musi być poparte dokumentacją bez przerw dłuższych niż 28 dni

• Niekaralność

• Warunek konieczny: znajomość angielskiego lub niemieckiego B1 umożliwiająca swobodną komunikację i możliwość zaliczenia testów końcowych (test językowy i test obsługi przesyłek w ruchu lotniczym).