DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Fructoplant Sp. z o.o.
  • Kontakt: Fructoplant
  • Telefon: 24 277 00 06
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Gąbin
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Manager

KIM JESTEŚMY:

Jako producent drzew, krzewów owocowych i roślin ozdobnych działamy od 2007 roku. Naszymi klientami są największe europejskie sieci handlowe. W 2023 roku zdobyliśmy brązowy medal w kategorii Gotowe Rośliny i Drzewa w konkursie International Grower of the Year 2023 AIPH. Posiadamy certyfikat GLOBALG.A.P. W Fructoplant wierzymy, że sukces to przede wszystkim nasz Zespół, który obecnie chcemy poszerzyć o Koordynatora/ Koordynatorkę produkcji.

Miejsce pracy: Gąbin k/Płocka

ZADANIA:

• odpowiedzialność za planowanie i nadzór nad realizacją produkcji w powierzonym obszarze (w tym stały nadzór nad jakością),

• optymalne wykorzystanie zasobów personalnych i materiałów,

• odpowiedzialność za przestrzeganie procedur produkcji, jakości oraz bezpieczeństwa,

• raportowanie wyników

• efektywna współpraca z pozostałymi działami.

OCZEKIWANIA:

• doświadczenie w pracy na produkcji,

• doświadczenie w organizacji pracy zespołu na stanowisku lidera/brygadzisty (warunek konieczny),

• znajomość pakietu Office,

• zdolności organizacyjne i analityczne,

• umiejętność planowania pracy i kierowania zespołem,

• motywacja do nauki i dalszego rozwoju.

OFERUJEMY:

• stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie w oparciu o umowę o pracę,

• ciekawą pracę w kilkudziesięcioosobowym zespole,

• realną możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji. W treści wiadomości proszę podać stanowisko. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o dołączenie do aplikacji poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Fructoplant Sp. z o.o. z siedzibą w Gąbinie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922).” Informujemy, że Administratorem danych jest Fructoplant Sp. z o.o. z siedzibą w Gąbinie przy ul. Kielniki 2E. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.