DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Job Innovation sp. z o.o.
  • Kontakt: Sylwia Krzak
  • Telefon: 786893110
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

Job Innovation Sp. z o.o. to profesjonalna agencja zatrudnienia świadcząca usługi rekrutacji i pracy tymczasowej na rzecz firm z Polski i zza granicy.

Job Innovation Sp. z o.o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 10332.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko: pracownik produkcji.

Firma zajmująca się produkcją papierowych wiórek.

Miejsce pracy: Zabajka (okolice Rzeszowa)

Zakres obowiązków:

• prosta obsługa maszyny produkującej wyroby papiernicze

• ważenie produktu i przekładanie wyrobów do kartonów

• układanie palet z produktami do wyznaczonych miejsc

• dbanie o porządek i bezpieczeństwo na stanowisku pracy

Wymagania:

• chęci do pracy i nauki

• zdolności manualne i sprawność fizyczna

• zdolność do podnoszenia kartonów o wadze między 5 a 30 kg

Oferujemy:

• umowę zlecenie a po okresie próbnym umowę o pracę

• premie zależne od efektywności pracy

• możliwość długotrwałej współpracy i rozwoju

• praca w systemie zmianowym 6-14 lub 14-22

Mile widziane, lecz nie jest to wymóg konieczny:

• uprawnienia na wózki widłowe

• doświadczenie w produkcji i konfekcji papieru, drukarni lub produkcji wyrobów kartonowych

• umiejętność obsługi i serwisowania maszyn

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu.