MŁODSZY SPECJALISTA DS. KONTROLI JAKOŚCI

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Galmet Sp. z o.o. Sp. K.
  • Kontakt: Aleksandra Kowalska
  • Telefon: 692099112
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Głubczyce
  • Państwo: Polska

Twój zakres obowiązków:

• kontrola jakości materiałów wejściowych, półproduktów oraz wyrobów gotowych

• bieżąca kontrola w trakcie procesu produkcyjnego

• przygotowanie i analiza raportów z kontroli

• zarządzanie wyrobem niezgodnym wykrytym w trakcie kontroli

• prowadzenie na bieżąco dokumentacji jakościowej

• obsługa urządzeń pomiarowych

• analiza przyczyn powstawania niezgodności i inicjowanie działań korygujących,

• bieżąca współpraca z nadzorem działów produkcyjnych i magazynów

Nasze wymagania:

• wykształcenie minimum średnie techniczne

• mile widziane doświadczenie w kontroli jakości

• umiejętność czytania rysunku technicznego

• mile widziany certyfikat badań wizualnych VT 2

• znajomość pakietu MS Office

• otwartość na zdobywanie nowych umiejętności

• dokładność, samodzielność, asertywność

• umiejętności pracy w zespole

• praca na zmiany (1 i 2 zmiana)

Jeśli:

• Bliska jest Ci ekologia i zielone technologie

• Lubisz kontakt z ludźmi

• Cenisz sobie dobrą atmosferę w pracy

• Jesteś osobą energiczną i odpowiedzialną

• Posiadasz wykształcenie techniczne

• Chcesz pracować u lidera w branży pomp ciepła

• Chcesz poszerzyć swoje dotychczasowe doświadczenie lub zdobyć nowe

To oferujemy:

• Unikatową kulturę organizacyjną rodzinnej firmy z polskim kapitałem.

• Pracę w kreatywnym, zróżnicowanym wiekowo zespole, na który zawsze możesz liczyć.

• Szkolenia wdrażające i poszarzające wiedzę i umiejętności.

• Pracę z najnowszymi technologiami wykorzystującymi Zieloną energię do ogrzewania.

• Możliwość wymiany doświadczeń w firmie jak i poza nią, np. podczas imprez targowych.

• Umowę o pracę z satysfakcjonującym wynagrodzeniem i jasnym systemem premiowania.

• Dodatkowe benefity finansowe takie jak: paczki świąteczne dla dzieci, gadżety wakacyjne, dofinansowanie do wczasów, bony na święta, bilety na mecze ZAKSA.

• Rabaty pracownicze na produkty Galmet.

• Regularne imprezy dla pracowników: zawody sportowe, Mikołajki, spotkania integracyjne.

Jeśli jesteś zainteresowan@ ogłoszeniem wyślij swoje CV na adres: [email protected]

(zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem Spółki)

KLAUZULA RODO

Przesłanie przeze mnie dokumentów aplikacyjnych oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych dokumentach w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości przez Galmet Sp. z o.o. Sp. K., zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Oświadczam, że podaję dane i wyrażam zgodę dobrowolnie i w sposób świadomy. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może być cofnięta w każdym czasie.