DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Coberon Chronos Consulting
  • Kontakt: Kinga Szafranek
  • Telefon: 884644449
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Iłża
  • Państwo: Polska

Konstruktor

Opis stanowiska:

  • Projektowanie nowych wyrobów dla branży sanitarnej (elementy wykonane z tworzyw sztucznych, kompozytów i metalu)
  • Wprowadzenie zmian w istniejących wyrobach
  • Działania w zakresie poprawy jakości produktów i obniżenia kosztów produkcji
  • Nadzór nad przygotowaniem prototypów i testowaniem nowych wyrobów
  • Udział we wdrożeniu wyrobu do produkcji seryjnej
  • Współpraca z dostawcami komponentów oraz producentami narzędzi produkcyjnych
  • Analiza i rozwiązywanie problemów konstrukcyjnych wyrobów oraz narzędzi (wsparcie produkcji)
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej i przygotowanie raportów
  • Odpowiedzialność za terminowe i właściwe wykonywanie przydzielonych zadań
  • Współpraca i wsparcie techniczne innych działów
  • Śledzenie trendów i nowości technologicznych na rynku, wprowadzanie do produkcji nowych materiałów i technologii

Wymagania:

  • Wykształcenia wyższego technicznego (mechanika, budowa maszyn, inżynieria
  • materiałowa, przetwórstwo tworzyw sztucznych lub inne pokrewne)
  • Znajomość rysunku technicznego oraz doświadczenie projektowania w środowisku 3D: np. SOLIDWORKS; NX Siemens
  • Znajomość projektowania i technologii wytwarzania elementów z tworzyw sztucznych;
  • Znajomość technologii druku 3D
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Bardzo dobre zdolności komunikacyjne, pracy w zespole, umiejętność analitycznego myślenia, kreatywność

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dużą samodzielność w organizacji pracy własnej
  • Udział w ciekawych projektach
  • Możliwość rozwoju