DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Erontrans Sp. z o.o
  • Kontakt: Rekrutacja
  • Telefon: 539 991 434
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Jaworzno
  • Region: śląskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Kierowca międzynarodowy C+E

ERONTRANS Sp. z o.o. to jeden z czołowych polskich operatorów logistycznych, z ponad 30 – letnim doświadczeniem na rynku w branży TSL. Obecnie jedna z największych polskich firm sektora TSL z szerokim portfolio usług drogowych, morskich, intermodalnych oraz logistycznych.

W związku z nieustającym rozwojem, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Kierowca W Transporcie Krajowym + Międzynarodowym Kat. C+E Jaworzno

Oferujemy:

·       Baza w Jaworzanie (wyjazdy i powroty)

·       powtarzalność tras i  kierunków jazdy, wyjazd w poniedziałek- powrót piątek ( Polska, Słowacja, Czechy)

·       zapewniamy pracę przez cały rok

·       współpracę z dedykowanym dyspozytorem prowadzącym 24h/dobę

·       wsparcie w zakresie tras i parkingów

·       wsparcie techniczne i powroty na bazę

·       pracę również w transporcie krajowym

·       atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne

·       dla  wybitnych zaangażowanych kierowców dodatkowy system premiowy

·       benefity stażowe po 1 przepracowanym roku

·       dowolne formy zatrudnienia (w oparciu o umowę o pracę, cywilnoprawną, działalność gospodarczą)

·       możliwość skorzystania między innymi z ubezpieczenia grupowego, kart flotowych

·       stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym w branży TSL

Wymagamy od Ciebie:

·       prawa jazdy kat. C+E oraz minimum 6 m-cy doświadczenia w zawodzie kierowcy oraz chęci do pracy

·       aktualnych badań lekarskich i orzeczenia psychologicznego

·       aktualnego kursu na przewóz rzeczy (świadectwo kwalifikacji)

·       podstawowych ADR-ów

·       aktualnej karty kierowcy

·       zaświadczenia o niekaralności

·       umiejętności planowania i organizowania własnej pracy

·       samodzielności i uczciwości

·       mile widziane zaświadczenie sanepidowskie

Twoje zadania:

·       realizacja dostaw do klientów na terenie PL i wybranych krajów Europy zgodnie z ustalonym planem

·       transport towarów na terenie UE

·       przestrzeganie zasad i standardów przyjętych w firmie

Kontakt:

Zadzwoń do mnie pod numer 539 991 434