DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Manpower
  • Kontakt: Aleksandra Manpower
  • Telefon: 539 016 267
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zakres obowiązków:

Sprzedaż produktów i usług bankowych dedykowanych Klientom biznesowym

Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami (przedsiębiorstwa do 5 mln PLN obrotu rocznego)

Aktywne działania ukierunkowane na pozyskiwanie Klientów

Kompleksowa obsługa Klientów zgodnie ze standardami

Wymagania:

Doświadczenie w sprzedaży produktów i usług bankowych

Umiejętność prowadzenia rozmów telefonicznych oraz efektywnego umawiania spotkań z Klientami

Znajomość produktów bankowych dedykowanych Klientom Biznesowym (ze szczególnym uwzględnieniem produktów kredytowych)

Wykształcenie min. średnie

Zorientowanie na cel

Oferta:

Umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem

Wynagrodzenie podstawowe + premia miesięczna

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, uzupełnione atrakcyjnym systemem premiowym

Obniżone plany sprzedażowe podczas procesu wdrożenia

Okres przygotowania i wdrożenia do zadań

Pakiet benefitów: karta Multisport, prywatna opieka medyczna z pakietem stomatologicznym, prywatne ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe, 2 dni dodatkowo wolne za wolontariat i 1 dzień na „U”

Jasna ścieżka rozwoju i awansu

Wewnętrzny program motywacyjny

Karta lunchowa

Szkolenia organizowane przez dział HR oraz trenerów regionalnych ukierunkowane na rozwój kompetencji miękkich