DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 5 600-9 500 PLN/m-c
  • Firma: KONEKTIA
  • Kontakt: Katarzyna
  • Telefon: 0048798957811
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Rekruter

Rekruter z doświadczeniem

OPIS
KONEKTIA - Lider najwyższych usług rekrutacyjnych 2022 jest firmą specjalizującą się w rekrutacjach tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym na poziomie krajowym i międzynarodowym.
Obecnie do wewnętrznych struktur poszukujemy Kandydat-ki/ów na stanowisko:
Konsultant ds. rekrutacji z językiem Angielskim lub Niderlandzki (masz powyżej niż 2 lata doświadczenie w naszej branży jako rekruter ? To nie będziemy wymagać od ciebie języka angielskiego!)
Miejsce pracy: Zdalnie, na umowę o prace na czas nie określony.

Posiadasz doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych, mile widziane w obszarze pracy tymczasowej.
Swobodnie komunikujesz się w języku Angielskim lub niderlandzkim.
Jesteś samodzielny i zaangażowany w realizację określonych celów
Łatwo nawiązujesz kontakty międzyludzkie
Jesteś kreatywny, otwarty na zmiany oraz cechuje cię pozytywne nastawienie

Co oferujemy?
Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz możliwy jest system premiowy.
Możliwość pracy zdalnej
wynagrodzenie od Do ustalenia i zalezne od doswiadczenie
Nie zwlekaj – aplikuj do nas! Wyślij cv na katarzyna ( małpa )konektia.com , PS mamy różne możliwości, pełny etat ? niepełny etat ? jako freelancer czy umowa o prace...

Twój zakres obowiązków:
Prowadzenie procesów rekrutacyjnych end to end (redagowanie i publikowanie ogłoszeń, przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych, weryfikowanie dokumentów aplikacyjnych)
Aktywne budowanie bazy kandydatów
Odpowiedzialność za wyszukiwanie nowych strategii/ źródeł dotarcia do kandydatów
Aktywny udział w social mediach
Odpowiedzialność za budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z kandydatami
Raportowanie podejmowanych działań rekrutacyjnych
Wspieranie procesu wdrożenia nowych pracowników
Koordynacja spraw związanych z zatrudnieniem