MŁODSZY SPECJALISTA W DZIALE PLANOWANIA RADIOWEGO TELEFONII KOMÓRKOWEJ

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 4 500-6 500 PLN/m-c
  • Firma: Dekra Praca
  • Kontakt: Dekra Praca
  • Telefon: 606 496 722
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Katowice
  • Region: śląskie
  • Państwo: Polska

DEKRA Praca jest spółką należącą do holdingu DEKRA AG - lidera usług personalnych na terenie Europy. Nasza działalność koncentruje się na terenie Polski, pośrednicząc w pozyskiwaniu pracowników i oferując szeroko pojęte usługi z zakresu doradztwa personalnego, stałej rekrutacji i pracy tymczasowej.

DEKRA Praca jest zarejestrowaną Agencją Zatrudnienia. Certyfikat nr 8194

Dla naszego Klienta, największej w Polsce firmy zajmującej się planowaniem, budową i obsługą współdziałających sieci radiowych Orange i T-Mobile, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Młodszy Specjalista w Dziale Planowania Radiowego Telefonii Komórkowej

Miejsce pracy: Katowice

Zadania:

  • Wsparcie planowania i parametryzacji sieci radiowej telefonii komórkowej,
  • Projektowanie infrastruktury sieciowej,
  • Prowadzenie dokumentacji projektowej,
  • Raportowanie wykonanych działań.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów- telekomunikacja, elektronika, automatyka, informatyka, matematyka lub pokrewne,
  • Mile widziana jest znajomość struktury sieci komórkowych oraz zagadnień związanych z planowaniem sieci radiowej,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu średniozaawansowanym,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Elastyczną formę zatrudnienia (umowa o pracę lub B2B),
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie w trybie hybrydowym,
  • Możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej oraz Karty Multisport,
  • Sprzęt niezbędny do wykonywania pracy na danym stanowisku.

Administratorem danych osobowych będzie Dekra Praca Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 9, KRS: 0000415384. Celem przetwarzania danych osobowych jest wzięcie udziału w jednostkowym procesie rekrutacyjnym, w ramach którego następować będzie ocena kwalifikacji kandydata do pracy na określonym stanowisku, ocena zdolności i umiejętności kandydata potrzebnych do pracy na określonym stanowisku oraz wybór odpowiedniej osoby do zatrudnienia. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest obowiązek prawny, zgoda kandydata, uzasadniony interes Administratora oraz realizacja czynności koniecznych do wykonania przed zawarciem umowy. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie uniemożliwi wzięcie udziału w procesie rekrutacyjnym. Kandydatowi przysługuje prawo wycofania zgody na przetwarzanie, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, prawo ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania.