DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 6 300-7 100 PLN/m-c
  • Firma: JobsGo
  • Kontakt: Dmytro Melamed
  • Telefon: 451555067
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pakowacz

Id Logistics Zara

Hurtownia-sklep markowej odzieży i akcesoriów Zara na całą Europę.

Adres i miasto pracy: Akacjowa 4, 42-512 Psary (20 km od Katowic)

Stanowisko: Pakowacz w magazynie odzieży.

Rodzaj umowy: Umowa Zlecenia

Wynagrodzenie: Stawka: 19 netto/godz. Stawka dla młodzieży do 26 roku życia wynosi 25 netto/godz

Harmonogram:

Praca 5-6 dni w tygodniu, 8-12 godzin, na 2 zmiany (06-18\18-06) Weekend pływający. 200-280 godzin miesięcznie.

Przerwy z przesunięciem 8 godzin 2 po 15 minut. Przy zmianie 12 godzin - 3 po 15 minut.

Zakwaterowanie:

Jest darmowe na terenie Katowic lub Bytomia, ale z opłatą za media 250-350 zł netto (w zależności od warunków mieszkaniowych). W Bytomiu znajdują się mieszkania premium.

Dopłata za własne mieszkanie - 300 zł netto, którą możesz płacić w sklepach spożywczych.

Jak dojechać do pracy: autobusem dostarczonym przez pracodawcę (przystanki Katowice Dąb Huta Baildon Katowice Strefa Kultury Nospr-Katowice Strefa Kultury Dąbrówka Małe Skrzyżowanie)

Obowiązki pracownika:

Praca polega na kompletowaniu zamówień produktów za pomocą skanera, przygotowywaniu zamówień do wysyłki produktów

Proces zwrotu towaru, rozpatrywania deklaracji, przyjmowania dostaw, usuwania elementów złącznych (klipsów).

Dodatkowe informacje:

W firmie znajduje się stołówka, w której można bezpłatnie napić się herbaty lub kawy na dowód osobisty, a także automaty z kanapkami (do 12 zł). Obiad należy przynieść i podgrzać.

Odzież robocza zapewniana jest bezpłatnie, a mianowicie T-shirt i wygodne buty robocze.