DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Personal Service
  • Kontakt: Dział HR
  • Telefon: 574420040
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Katowice
  • Region: dolnośląskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Magazynier
Firma Personal Service obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Praca dla M/K/Par z zakwaterowaniem na magazynie odzieżowym#Holenderska umowa#11,04 h+dodatki

Miejsce pracy: Tilburg,Holandia

Praca w centrum dystrybucyjnym zajmującym się obsługą popularnej marki odzieżowej.

Nie musisz mieć kwalifikacji - wszystkiego nauczysz się na miejscu!

Zakres obowiązków:

·       obsługa procesów magazynowych;

·       kompletacja zamówień, przygotowanie do wysyłki;

·       etykietowanie przesyłek;

·       przyjęcia, wydania, inwentaryzacja.

Wymagamy:

·       chęci do pracy za granicą na dłuższy okres czasu;

·       sumienności i dokładności;

·       mile widziana znajomości języka angielskiego;

Oferujemy:

·       wynagrodzenie: 11,04 euro brutto/godzinę + premia;

·       wynagrodzenie co tydzień;

·       system pracy: 3 zmianowy;

·       holenderska umowa o  pracę tymczasową z możliwością przedłużenia;

·       zapewniony transport z miejsca zakwaterowania do zakładu pracy(do 10 km-rower, powyżej 10km auto służbowe);

·       zapewnione zakwaterowanie zgodną ze standardem SNF

·       zapewniona prywatna opieka medyczna;

·       zatrudniamy również pary;

·       możliwość pracy w nadgodzinach;

·       wsparcie polskojęzycznego koordynatora  na miejscu;

·       organizujemy odpłatny dojazd do miejsca zamieszkania (dla chętnych).

Dodatkowo:

·       atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe w euro wypłacane co tydzień, stawka podstawowa z dodatkiem wakacyjnym oraz urlopowym: 13,11 €/h brutto (11,04 €/h brutto + 2,07 €/h brutto);

·       stawka podstawowa 11,04 €/h brutto;

·       dodatki za pracę zmianową od pn do pt - od 19:00 do 21:00 25% (13,80 €/h brutto), od 21:00 do 00:00 35% (14,90 €/h brutto), od 00:00 do 6:00 45% (16 €/h brutto);

·       dodatki za pracę w sobotę 50% (16,56 €/h brutto) oraz w niedzielę 100% (22,08 €/h brutto);

·       bonus motywacyjny w wysokości 0,50 brutto €/h-1,00 brutto €/h do każdej godziny podstawowej;

·       możliwość pracy w weekendy oraz w godzinach nadliczbowych

·       dodatek urlopowy: 10,87% dochodów brutto, naliczane od godz. podstawowych

·       dodatek wakacyjny: 8,33 % dochodów brutto, naliczane od godz. podstawowych

Zapraszamy do przesyłania aplikacji  lub do kontaktu telefonicznego +48 574 420 040

·       Administratorem Państwa danych osobowych jest Human Support Sp z o. o. należącą do grupy Personnel Service SA (Współadministrator) z siedzibą we Wrocławiu, Plac Solny 14/3, 50-062. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych Panem Mariuszem Zajkiewiczem można skontaktować używając adresu: iod[at]humansupport.pl lub listownie na adres spółki. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 22¹ § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. b RODO). Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Państwa dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia rekrutacji. Przysługujące Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

·       Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 11780