DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 19 000-22 000 PLN/m-c
  • Firma: Next Technology Professionals
  • Kontakt: Next Technology Professionals
  • Telefon: 221189919
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Katowice
  • Region: śląskie
  • Państwo: Polska

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Product Owner

Zakres obowiązków / Responsibilities

Projekt: Praca przy projektach dla branży sportowej, dla dużych światowych federacji (np. NBA, ITF). Przykładowe produkty: do zbierania danych statystycznych z czasu gry, zarządzanie eventami sportowymi; statystyki, metryczki, które są przygotowywane dla mediów i kibiców; produkt, który eliminuje pracę sędziów liniowych. Aplikacje są rozwijane od kilku miesięcy.

Product Owner będzie prowadził jednocześnie 2-3 projekty.

Zespół: współpraca z 2 zespołami złożonymi z .NET i React Developerów z doświadczeniem na poziomie MID/Senior.

Metodyka pracy: SCRUM.

Model współpracy: 95% zdalnie, praca z biura w Gliwicach 2 razy w miesiącu.

Wynagrodzenie: 19-22 000 brutto przy umowie o pracę.

Dostępność: 1-3 miesiące.

Oczekujemy/ We expect

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie komercyjne w pracy na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość metodologii Agile (m.in. SCRUM, Kanban)
  • doświadczenie w pracy z zespołami deweloperskimi
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację z osobami anglojęzycznymi - B2+
  • mile widziane: doświadczenie w branży sportowej lub medialnej

Oferujemy / We offer

  • zatrudnienie bezpośrednio u klienta na podstawie UoP (koszty autorskie 50%)
  • dofinansowane szkolenia i certyfikaty
  • benefity: ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie
  • lekcje języka angielskiego online z native speakerem
  • 10 dni dodatkowego płatnego urlopu w okresie świątecznym
  • krótsze godziny pracy w piątki w okresie letnim

Proces rekrutacyjny:

  1. rozmowa HRowo- biznesowa (30 min)
  2. rozmowa techniczna z Senior Product Ownerem (30 min)
  3. rozmowa biznesowa (60 min)