DANE OFERTY

  • Typ ofertyUmowa-zlecenie
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Grupa Gumułka
  • Kontakt: Magdalena Gorawska
  • Telefon: +48887642643
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 3 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Katowice
  • Region: śląskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Radca Prawny

Grupa Gumułka to konsorcjum firm specjalizujących się w szeroko pojętym konsultingu. Działamy w obszarach doradztwa podatkowego, księgowości, rachuby wynagrodzeń, audytu finansowego i wewnętrznego, funduszy unijnych, w aspekcie ich pozyskiwania, rozliczania, oraz ewaluacji. Dzięki połączeniu pasji, wiedzy oraz doświadczenia Naszych pracowników już od ponad DWUDZIESTU lat Grupa Gumułka poszerza zakres swojej działalności, wspierając klientów wiedzą specjalistyczną w Polsce oraz na rynku międzynarodowym.

W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy do biura w Katowicach pracowników na stanowisko:

RADCA PRAWNY

Nasze oczekiwania:

·        Wykształcenie wyższe prawnicze,

·         Doświadczenie zawodowe związane z prowadzeniem spraw sądowych na stanowisku samodzielnego prawnika wewnętrznego lub w kancelarii prawnej,

·        Bardzo dobra znajomość i doświadczenie w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego, prawa spółek handlowych, przepisów postępowania cywilnego oraz prawa zamówień publicznych,

·        Wymagany tytuł zawodowy radcy prawnego,

·        Dokładność i zaangażowanie w powierzone zadania, dobra organizacja pracy,

·        Znajomość j angielskiego pozwalająca na swobodną rozmowę i prowadzenie korespondencji e-mailowej

·        Sumienność i zaangażowanie,

·        Mile widziane doświadczenie w zakresie pomocy publicznej.

Twoje zadania:

·        Bieżące wsparcie dla poszczególnych działów spółek GG m. in sporządzanie i opiniowanie umów, sporządzanie dokumentów i pism, prowadzenie spraw sądowych, zastępstwo przed sądami, sprawowanie nadzoru nad zmianami przepisów prawnych, nadzorowanie wprowadzonych zmian w ramach organizacji,

·        Doradztwo na rzecz klientów GG w zakresie zakładania, przekształceń i likwidacji spółek, prawa pracy i prawa cywilnego w tym prowadzenie kontaktów z klientami Grupy, opiniowanie i projektowanie umów, sporządzanie opinii prawnych, przygotowywanie pism procesowych,

·        Udział w audytach udzielania zamówień publicznych w ramach zamówień realizowanych przez GG.

Nasza oferta:

·        Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia (kontrakt B2),

·        Rozwój zawodowy i współpracę z najlepszymi specjalistami,

·        Przyjazna atmosfera w pracy.