DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Uponor Infra Sp. z o.o.
  • Kontakt: Magda
  • Telefon: 538246086
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Kleszczów
  • Region: łódzkie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Asystent

Uponor Infra jest spółką joint venture powstałą z dotychczasowych spółek KWH Pipe i Uponor Infrastructure. Jesteśmy jednym z największych w Polsce producentów systemów rur z tworzyw sztucznych dla gospodarki komunalnej, drogownictwa i przemysłu. Uponor Infra zatrudnia ponad 150 osób, posiada nowoczesną fabrykę w Kleszczowie oraz biura handlowe w Warszawie i Gliwicach.
W związku z rozwojem firmy poszukujemy:

Asystent ds. Planowania

Miejsce pracy: Kleszczów k/Bełchatowa

WYMAGANIA:

  • wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe techniczne;

  • znajomości środowiska Windows i pakietu MS Office, szczególnie Excel;
  • systematyczności, samodzielności i rzetelności;
  • bardzo dobrej organizacji;
  • łatwości komunikowania się z innymi;
  • umiejętności pracy w zespole;
  • zdolności analitycznych i decyzyjnych;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • znajomości języka angielskiego w stopniu co najmniej dobrym, umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i piśmie;
  • znajomość systemu ERP/MRP będzie dodatkowym atutem

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • planowanie procesów produkcji w oparciu o zamówienia i prognozy;

  • sporządzanie i bieżące korygowanie tygodniowych planów produkcji;
  • monitorowanie i kontrola realizacji zamówień;
  • pozyskiwanie i aktualizowanie danych o możliwościach produkcyjnych;
  • sprawdzanie dostępności materiałów i półproduktów;
  • rozliczanie realizacji zleconych planów produkcyjnych;
  • ścisła współpraca z działem sprzedaży oraz z działami produkcyjnymi;
  • przegląd procesów i udział w pracach nad ich usprawnieniem.

OFERUJEMY:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę;

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i umiejętności kandydata;
  • pracę w międzynarodowym środowisku.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV przez platformę JOBER oraz o dołączenie do CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane Aplikacje.