DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Uponor Infra Sp. z o.o.
  • Kontakt: Magda
  • Telefon: 538246086
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Kleszczów
  • Region: łódzkie
  • Państwo: Polska
Uponor Infra jest spółką joint venture powstałą z dotychczasowych spółek KWH Pipe i Uponor Infrastructure. Jesteśmy jednym z największych w Polsce producentów systemów rur z tworzyw sztucznych dla gospodarki komunalnej, drogownictwa i przemysłu. Uponor Infra zatrudnia ponad 150 osób, posiada nowoczesną fabrykę w Kleszczowie oraz biura handlowe w Warszawie i Gliwicach.
W związku z rozwojem firmy poszukujemy:

LIDER PRODUKCJI

Miejsce pracy: Kleszczów k/Bełchatowa (Polska)

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie minimum średnie (mile widziane kursy, szkolenia z zakresu zarządzania produkcją), preferowane wykształcenie wyższe - Inżynieria Produkcji
  • Znajomość technik i narzędzi organizacji procesów produkcyjnych w oparciu o zasady Lean Manufacturing
  • Mocne kompetencje w obszarze przywódczym
  • Umiejętność pozytywnego wywierania wpływu na zespół współpracowników oraz dobre umiejętności komunikacyjne
  • Znajomość podstawowych wymagań kodeksu pracy i BHP
  • Energia i entuzjazm dla pracy w bardzo dynamicznie rozwijającym się środowisku
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu komunikatywnym
  • Znajomość obsługi komputera i programów MS Office
  • Umiejętność z zakresu planowania, zbierania danych, analizy wyników i formułowania wniosków
  • Umiejętność czytania dokumentacji techniczne
  • Wysoka wydajności oraz umiejętności pracy pod presją czasu w dynamicznym środowisku
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym ( w razie potrzeby)
  • Pasja oraz dążenia do doskonałości.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Zarządzanie zespołem pracowników w celu terminowej realizacji zadań produkcyjnych i maksymalizacji efektywności pracy

  • Nadzorowanie procesu produkcyjnego pod kątem zgodności z wymaganiami technologicznymi oraz jakości wyrobu
  • Współpraca w opracowywaniu harmonogramów produkcyjnych oraz nadzór nad jego skuteczną realizacją
  • Współpraca w obszarze przygotowania produkcji, opracowywanie standardów pracy i skuteczne ich egzekwowanie podczas procesu produkcyjnego
  • Skuteczne i trwałe rozwiązywanie problemów powstałych w procesie produkcyjnym wpływających na bezpieczeństwo, jakość wyrobu oraz efektywność pracy
  • Proponowanie i skuteczne wdrażanie usprawnień wpływających pozytywnie na koszt wytworzenia (koszt pracy i koszt materiału), zgodne z podstawowymi metodykami Lean Manufacturing
  • Proponowanie i wdrażanie metod zarządzania obszaru produkcyjnego takich jak: rozwój systemu MES, rozwój kompetencji podległego zespołu, motywowanie i ocenianie podległego zespołu
  • Dbanie o porządek, dyscyplinę i bezpieczeństwo w miejscu pracy, na powierzonych stanowiskach
  • Sprawowanie nadzoru nad przestrzeganiem norm BHP oraz innych przepisów i procedur obowiązujących w zakładzie
  • Ciągłe doskonalenie i optymalizacja procesów produkcyjnych, zwiększanie poziomu efektywności i podnoszenie poziomu jakości.

OFERUJEMY:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w ekipie ekspertów

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturze organizacji (lubimy promować swoich ludzi)

  • rozbudowany pakiet Funduszu Świadczeń Socjalnych (dofinansowanie do wypoczynku; prezenty świąteczne dla dzieci pracowników; paczki świąteczne dla pracowników; dofinansowanie działalności kulturalno-oświatowej i sportowej pracowników; Bony świąteczne)

  • imprezy integracyjne

  • premia miesięczna + premia jakościowa + dodatek funkcyjny

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i umiejętności kandydata

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • pracę w międzynarodowym środowisku

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV przez portal JOBER oraz o dołączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.

Administratorem danych osobowych jest Uponor Infra Sp. z o.o. 97-410 Kleszczów Przemysłowa 5, NIP: 5260202826. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.