DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Uponor Infra Sp. z o.o.
  • Kontakt: Uponor Infra Sp. z o.o.
  • Telefon: 538246086
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Kleszczów
  • Region: łódzkie
  • Państwo: Polska

Uponor Infra jest spółką joint venture powstałą z dotychczasowych spółek KWH Pipe i Uponor Infrastructure. Jesteśmy jednym z największych w Polsce producentów systemów rur z tworzyw sztucznych dla gospodarki komunalnej, drogownictwa i przemysłu. Uponor Infra zatrudnia ponad 150 osób, posiada nowoczesną fabrykę w Kleszczowie oraz biura handlowe w Warszawie i Gliwicach.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy do pracy w Zakładzie Produkcyjnym w Kleszczowie następujących osób:

Operator w Dziale Produkcji Rur

Miejsce pracy: Kleszczów k/Bełchatowa

WYMAGANIA:

  • wykształcenia co najmniej zawodowego, preferowane średnie techniczne - elektromechanik, elektryk, mechanik, automatyk, mechatronik
  • dyspozycyjności - praca w systemie czterobrygadowym
  • chęci podnoszenia kwalifikacji
  • sumienności
  • dobrej organizacji pracy
  • dobrej komunikacji
  • umiejętności pracy w zespole
  • zaangażowania i własnej inicjatywy.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Do głównych zadań zatrudnionej osoby należeć będzie obsługa maszyn i zapewnienie ciągłości procesu produkcji w Dziale Produkcji Rur.

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • premia miesięczna + premia jakościowa

  • imprezy integracyjne

  • rozbudowany pakiet Funduszu Świadczeń Socjalnych (dofinansowanie do wypoczynku; prezenty świąteczne dla dzieci pracowników; paczki świąteczne dla pracowników; dofinansowanie działalności kulturalno-oświatowej i sportowej pracowników; Bony świąteczne)

  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturze organizacji (lubimy promować swoich ludzi)

  • program rekomendacji pracowników

  • parking dla pracowników

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV przez portal JOBER oraz o dołączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.

Administratorem danych osobowych jest Uponor Infra Sp. z o.o. 97-410 Kleszczów Przemysłowa 5, NIP: 5260202826. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.