DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 9 000-10 000 PLN/m-c
  • Firma: CEDROB S.A.
  • Kontakt: Karolina_J
  • Telefon: 233233210
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Kluczbork
  • Region: opolskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Kierowca C+E
Jednym z najważniejszych działów Firmy Cedrob S.A., istniejącym od 2007 roku, jest Zakład Produkcji Pasz. Cedrob Pasze to najnowocześniejsze Wytwórnie Pasz w Polsce. W pełni zautomatyzowane linie technologiczne wyposażone są w urządzenia spełniające najwyższe światowe standardy. Cedrob Pasze oferuje bogaty asortyment mieszanek paszowych dla drobiu i trzody chlewnej.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku:
KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO

do Wytwórni Pasz w Ligocie Dolnej

ZADANIA:

- przewóz produktu gotowego do rolników, hodowców

- transport surowca do produkcji pasz

- praca w systemie zmianowym

WYMAGANIA:

- prawo jazdy kat. C+E oraz stosowne uprawnienia kierowców

- wymagane doświadczenie min. 1 rok (ciągnik + naczepa)

- gotowość do pracy zmianowej

- dyspozycyjność

OFERUJEMY:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- codzienne powroty do domu (zmiana pierwsza od 4:00 rano, zmiana druga od 14:00), 2-dniowe wyjazdy zdarzają się 1-2 razy w miesiącu;

- wszelkie środki i urządzenia konieczne do wykonywania obowiązków

CV prosimy kierować w odpowiedzi na niniejszą ofertę pracy na adres email: [email protected]

ZGŁOSZENIA BEZ CV NIE BĘDĄ ROZPATRYWANE.

WAŻNE!
W procesie rekrutacyjnym będą brane pod uwagę wyłącznie aplikacje zawierające jedną z poniższych klauzul:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CEDROB S.A. z siedzibą w Ujazdówku Ujazdówek 2a, 06-400 Ciechanów, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.

Jeśli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę”.