DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: ELIKO MOŃKA Spółka Jawna
  • Kontakt:
  • Telefon:
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum 3 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Konopiska
  • Region: śląskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Elektromechanik
Firma ELIKO obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Elektromechanik - Automatyk

Miejsce pracy: Konopiska

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku min. 3 lata

  • Wiedza w zakresie elektryki / elektroniki przemysłowej

  • Doświadczenie w zakresie mechaniki i ślusarstwa

  • Wykształcenie o profilu elektryka, automatyka, mechanika lub pokrewne

  • Umiejętność analizy schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej

  • Umiejętność samodzielnego diagnozowania usterek oraz określania przyczyn awarii maszyn i urządzeń

  • Uprawnienia SEP do 1kV

  • Umiejętność obsługi urządzeń kontrolo - pomiarowych

  • Mile widziane doświadczenie w branży AGD, FMCG lub Automotive

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Utrzymanie ciągłości produkcji

  • Bieżące przezbrojenia, regulacje i rozruch maszyn

  • Wykrywanie i usuwanie usterek oraz awarii mechanicznych, elektrycznych, sterowania i układów automatyki maszyn

  • Cykliczne przeglądy i konserwacje

  • Analiza przyczyn awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych w celu ich eliminacji

  • Modernizacja istniejących i instalacja nowych maszyn

OFERUJEMY:

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w oparciu o umowę o pracę

  • Interesującą pracę w firmie poszukującej innowacyjnych rozwiązań

  • Stałe godziny pracy

  • Otwartość na zmiany

  • Realny wpływ na rozwój firmy