DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Nowi Consulting Agnieszka Nowicka
  • Kontakt: Agnieszka Nowicka
  • Telefon: 510 255 614
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Nowi Consulting Agnieszka Nowicka

Agencja pracy Nowi Consulting specjalizuje się w doborze kadry pracowniczej dla przetwórstwa tworzyw sztucznych i branży metalowej (ustawiacze, programiści, narzędziowcy, pomiarowcy, mechatronicy, konstruktorzy itp). Nie współpracujemy ani z agencjami w Polsce, ani w Niemczech. Nasi kandydaci podpisują bezpośrednio umowę o pracę z niemiecką firmą, w której będą pracować. To nie jest praca tymczasowa.

Tłumaczymy CV bezpłatnie i odpowiadamy na oferty.

KIEROWCA C+E, BLISKO GRANICY, BEZPOŚREDNIO, WOLNE WEEKENDY, KURSY TYLKO W NIEMCZECH
Szczecin

Obowiązki
-Poszukujemy kierowcy C+E dla niemieckiej firmy z branży przetwórstwa drewna,
-Praca od poniedziałku do piątku, wolne weekendy,
-Transport tylko na terenie Niemiec!
-2 kursy w ciągu tygodnia

Wymagania
Warunki konieczne:
-aktualne uprawnienia do prowadzenia pojazdów,
-doświadczenie jako kierowca ciągnika siodłowego z naczepą,
-znajomość języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.

Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie niemieckiej z tradycjami,
  • niemiecką umowę o pracę z pakietem świadczeń socjalnych podpisywana bezpośrednio z niemieckim pracodawcą, nie przez agencję pracy,
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia, premia za bezszkodową jazdę, zarobki w wysokości ok. 1800-1900 euro netto, premie świąteczne i urlopowe,
  • możliwość szkolenia i rozwoju zawodowego,
  • bezpłatne tłumaczenie życiorysów,
  • wsparcie w sprawach urzędowych na miejscu (zameldowanie, rodzinne, konto w banku, wybór kasy chorych),
  • firma gwarantuje zwrot kosztów za dojazd na rozmowę kwalifikacyjną
Bliższe informacje
Tel.: + 48 577 255 615