POMOC SPAWACZA - INTER - METAL S.C.

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 4 350-6 200 PLN/m-c
  • Firma: Inter-Metal S.C.
  • Kontakt: Anna
  • Telefon: 943421903
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

Inter-Metal S.C. - Nowoczesna Technologia - Nowoczesne Zarządzanie.

Lider w dziedzinie kompleksowej obróbki metali zatrudni pracowników na stanowisko:

Pomocnik spawacza

Miejsce pracy: Bonin

Opis stanowiska:

  • będziesz pracował/a w dobrze zorganizowanym i bezpiecznym stanowisku z wdrożonym systemem 5S /to naprawdę ułatwia pracę/
  • będziesz obsługiwał/a narzędzia do obróbki metalu
  • pomożesz w ustawianiu do spawania

Wymagania:

  • gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym,
  • chęć do pracy w zespole oraz brania czynnego udziału w rozwoju przedsiębiorstwa,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • mile widziana znajomość rysunku technicznego oraz umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,

Oferujemy:

  • jasny system wynagrodzeń ( podane kwoty to suma podstawy i premii )
  • dodatek zmianowy w kwocie 400 zł brutto
  • dodatek stażowy za lata pracy
  • dodatek do urlopu "wczasy pod gruszą"
  • prywatną opiekę medyczną dla pracownika i członków rodziny
  • bezpłatne ubezpieczenie na życie i NNW
  • dofinansowanie do karnetu na basen i kart MultiSport
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kwalifikacji
  • szkolenia umożliwiające rozwój oraz awanse

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Wysyłając swoje CV do Inter-Metal s.c., zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie przez Pracodawcę danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli Pan/Pani chce, abyśmy zachowali CV w naszej bazie, proszę umieścić dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Inter-Metal s.c. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. W każdym czasie możecie Państwo cofnąć zgodę, kontaktując się z nami.

Państwa dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Państwa dobrowolnej zgody, którą wyraziliście Państwo wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość wzięcia udziału w rekrutacji.

Administratorem Pańskich danych osobowych jest firma Inter – Metal s.c. z siedzibą w Boninie, Bonin 44C.

W sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych prosimy kontaktować się z Administratorem. Ma Pan/ Pani prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraził/-a Pan/Pani zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres prowadzenia rekrutacji, a następnie zostaną usunięte. W zakresie w jakim udzielono zgody na przyszłe rekrutacje – przez okres 12 miesięcy od wyrażenia zgody.