FRANCZYZOBIORCA ŻABKA - BEZ WYMAGANEGO WKŁADU WŁASNEGO

DANE OFERTY

  • Typ ofertyDziałalność gospodarcza
  • Pensja: 20 000-45 000 PLN/m-c
  • Firma: Żabka
  • Kontakt: Rafał Pepera
  • Telefon: 798505734
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

Jesteśmy renomowaną firmą branżową w sektorze detalicznym spożywczym, specjalizującą się w oferowaniu szerokiego asortymentu produktów najwyższej jakości. W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy zaangażowanego Franczyzobiorcy do współpracy w ramach naszej sieci sklepów Żabka.

Wymagania:

Pasja do branży detalicznej spożywczej.

Umiejętność zarządzania zespołem.

Komunikatywność i doskonałe umiejętności interpersonalne.

Gotowość do nauki i dostosowania się do standardów marki Żabka.

Przedsiębiorczość i umiejętność podejmowania decyzji.

Oferujemy:

Bezpłatne szkolenia wprowadzające w zakresie standardów i procedur marki Żabka.

Pełne wsparcie marketingowe i reklamowe.

Dostęp do sprawdzonych dostawców i partnerów handlowych.

Przyjazne warunki współpracy.

Brak wymaganego wkładu własnego na start.

Obowiązki:

Codzienne zarządzanie sklepem zgodnie z wytycznymi marki Żabka.

Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta.

Składanie zamówień i kontrola stanu magazynowego.

Zarządzanie personelem.

Realizacja działań promocyjnych i marketingowych.