GLOB GUM (PRACA PRZY PRODUKCJI OPON)

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 19 PLN/h
  • Firma: Human Craft
  • Kontakt: Human Craft
  • Telefon: +48790884104
  • Język obcy: rosyjski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Kraków
  • Państwo: Polska

Pracuj w przedsiębiorstwie produkującym gumę do samochodów, motocykli, quadów i innych rodzajów transportu.

Potrzebna osoba do pracy na maszynach fabrycznych.

Wymagane uprawnienia B kategorii.

Obowiązki:

Konserwacja maszyn produkcyjnych (prasa hydrauliczna, gilotyna itp.)

Prace magazynowe (przenoszenie towaru, sprzątanie terenu)

Warunki:

Stawka 19 zł/godzina netto;

Zapewniamy zakwaterowanie, z wynagrodzenia odliczamy 300 zł.

Praca w godzinach 6.00 - 22.00 jest na 2 zmiany, średnio pracują 10-11 godzin. 2 soboty w pracy, 2 dni wolne.

Praca w Łaziskach Górnych

Przyjazd: Do pracy zapewniamy markowy samochód!

Работа на предприятии, которое производит резину к автомобилям, мотоциклам квадроциклам и др. видам транспорта.

Требуется мужчина на работу при заводских машинах.

Обязательны права В категории.

Обязанности:

Обслуживание производственных машин, (гидравлический прес, гильотина, и др.)

Работы по складу (перемещение товара, уборка территории)

Условия:

Ставка 19 зл/нетто час;

Жилье предоставляем, 300 зл высчитываем с зп.

Работа с 6.00 - 22.00 есть 2 смены, в среднем работают по 10-11 часов. 2 сб рабочие, 2 выходные

Оформление: г. Краков.

Работа в г. Łaziska Górne

Доезд: Предоставляется фирменная машина для доезда на работу!