INŻYNIER NAPĘDY ELEKTRYCZNE

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 12 000-15 000 PLN/m-c
  • Firma: HUMAN RESOURCES POLAND
  • Kontakt: HR.PL
  • Telefon: 604981943
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 3 lata

MIEJSCE PRACY

Wymagane wykształcenie: Wyższe

​Twój zakres obowiązków:

Architektura rozległych układów napędowych

Uruchamianie układów napędowych.

Przygotowanie dokumentacji technicznej realizowanych projektów

Nadzorowanie i aktualizowanie dokumentacji technicznej i procesowej

Nasze wymagania:

Wyższe wykształcenie techniczne, preferowane kierunki: Automatyka, Automatyka Napędów, Robotyka, Mechatronika lub Elektrotechnika

Praktyczna umiejętność uruchomienia układów napędowych

Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu automatyki i elektryki

Umiejętność czytania schematów elektrycznych P&ID

Znajomość sieci przemysłowych (Profibus, Profinet, EthernetIP, Modbus)

Zdolność analitycznego myślenia oraz kreatywność

Umiejętność współpracy w międzynarodowym zespole

Dobra znajomość języka angielskiego

Dyspozycyjność - częste wyjazdy zagraniczne

Mile widziane:

Doświadczenie w uruchamianiu układów napędowych

Znajomość języka niemieckiego

Znajomość produktów z zakresu techniki napędowej

Uprawnienia SEP do 1 kV

To oferujemy:

Umowę o pracę

Przyjazną atmosferę pracy w stabilnej firmie

Możliwość rozwoju zawodowego oraz system szkoleń

Motywacyjny system wynagradzania

Możliwość hybrydowego systemu pracy (dom/biuro) - zapewniamy sprzęt do pracy zdalnej (laptop, monitor, krzesło biurowe)

Elastyczne godziny pracy

Pełne ubezpieczenie wyjazdów służbowych (ubezpieczenie w podróży, zdrowotne, wymagane szczepienia)

Pracę w zespołach międzynarodowych na terenie całego świata

Kontakt z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami z dziedziny automatyzacji procesów produkcyjnych