DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: PGB Human Resources Sp. z o.o.
  • Kontakt: Karolina Wojciechowska
  • Telefon: 883967003
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Kraków
  • Region: małopolskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Kontroler Jakości

Naszym Klientem jest firma zajmująca się projektowaniem i produkcją wyposażenia przestrzeni komercyjnych. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. kontroli jakości

 Miejsce pracy: Kraków

Obowiązki:

·         Wsparcie procesu rozwoju i doskonalenia zintegrowanego systemu zarządzania jakością  -  tworzenie dokumentów jakościowych.

·         Wspieranie Zespołów Projektowych w procesie rozwiązywania problemów jakościowych –  losowa kontrola produktów i komponentów u podwykonawców oraz dostaw do magazynu

·         Identyfikacja, komunikowanie oraz raportowanie niezgodności

·         Aktywna współpraca z kierownikami działów

·         Nadzór nad realizacją procedur zapewnienia odpowiedniej jakości

·         Współpraca przy opracowywaniu zakresu kontroli jakości oraz monitoring działań korygujących

  • Współudział w analizie źródeł niezgodności pojawiających się w fazie projektowania i  produkcji prototypów o także produkcji, transportu i montażu.

·         Wspieranie wewnętrznych i zewnętrznych audytów jakościowych

  • Zapewnienie przestrzegania zasad wdrożonych w firmie Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2015

Wymagania

·         Wykształcenie min. średnie techniczne (preferowane wyższe techniczne)

·         Doświadczenie min. 2 lata w firmie produkcyjnej w dziale jakości

·         Mile widziane kursy z zakresu kontroli jakości, audytów wewnętrznych, Pełnomocnika ds. SZJ ISO 9001

·         Znajomość narzędzi pomiarowych: Podstawowe narzędzia pomiarowe (taśma miernicza, suwmiarka).

·         Prawo jazdy: kat B

·         Znajomość programów: MS Office, podstawowa znajomość CAD (umiejętność czytania rysunku technicznego

Oferujemy:

·         Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt b2b na wyłączność.

·         Wynagrodzenie stałe oraz premię uzależnioną od zaangażowania i efektów pracy.

·         Bonusy w postaci pakietu opieki medycznej oraz szkoleń.

·         Pracę w komfortowo urządzonym biurze w Krakowie (Podgórze), dobrej klasy narzędzia pracy tj. telefon i komputer, samochód – do dyspozycji w czasie pracy.

·         Możliwości udziału w szkoleniach organizowanych przez firmę oraz targach międzynarodowych.

·         Współpracę ze znanymi na świecie markami, realizację projektów z wykorzystaniem systemów IT i nowych technologii oraz rozwiązań technicznych w zakresie produkcji mebli i elementów wyposażenia wnętrz komercyjnych.