LABORANT (TECHNOLOGIA ŻYWNOŚCI)

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: AYP sp. z o.o.
  • Kontakt: Magdalena Fibik
  • Telefon: 536738018
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Kraków
  • Region: małopolskie
  • Państwo: Polska

AY Prime to innowacyjna firma, którą tworzy zespół ekspertów od rynku pracy, rekrutacji, marketingu, dofinansowań, szkoleń, psychologii, zarządzania, komunikacji, digitalu, eventów, social mediów, PR, podatków oraz prawa. Nasza Marka ma ponad 15 lat doświadczenia w rekrutowaniu Pracowników każdego szczebla oraz w doradztwie biznesowym dla kilkudziesięciu branż.

Obecnie dla naszego Klienta w branży fizykochemicznej i mikrobiologii, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Lokalizacja: Kraków

Zakres obowiązków:

• Wykonywanie analiz z zastosowaniem GC-MSMS, LC-MSMS w próbkach żywności

• Prowadzenie bieżącej dokumentacji z wykonanych badań

• Opracowanie, walidacja i wdrażanie nowych metod analitycznych zgodnie z najnowszymi wymaganiami i normami

• Nadzorowanie i dbanie o wyposażenie laboratoryjne

• Współpraca z pozostałymi działami w firmie

Wymagania:

• Doświadczenie w analizach żywności (warunek konieczny)

• Wykształcenie związane z chemią bądź pokrewne

• Znajomość wymagań dokumentu SANTE oraz normy ISO 17025

• Znajomość programu MS Excel

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Zatrudnienie w oparciu umowy o pracę

• Niezbędne narzędzia pracy

• Wsparcie doświadczonych pracowników na etapie szkolenia

• Możliwość rozwoju zawodowego i nabycia nowych umiejętności

• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

• Możliwość skorzystania z wielu benefitów m.in. dofinansowanie prywatnej opieki medycznej czy karty Multisport, oferujemy również system kafeteryjny

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie formularza zgłoszeniowego: https://tiny.pl/cmb8n