MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Kraków
  • Region: małopolskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Magazynier

OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

Pracownik Terminalu

IS/PTM/02/2024

Miejsce pracy:

Modlniczka

Obowiązki:

- Załadunek i rozładunek przesyłek z pojazdów

- transportowanie i sortowanie przesyłek na właściwe pola relacyjne

- sporządzanie protokołów na wszystkie ujawnione nieprawidłowości

- sporządzanie inwentaryzacji stanów magazynowych

- przeprowadzanie okresowych kontroli przesyłek pod względem zgodności parametrów

- dbanie o wysoką jakość procesów operacyjnych

- wykonywanie pracy zgodnie z wymogami Regulaminu Pracy, przepisów BHP, HACCP, ADR i Gospodarki Odpadami

Informacje o wakacie:

- umowa o pracę tymczasową - zatrudnienie w ramach pracy tymczasowej

- praca w systemie 2-zmianowym, w godzinach:14-22,22-6.

- wynagrodzenie : 4700 brutto + premia

Wymagania:

- uprawnienia UDT na wózki widłowe

- odpowiedzialność i dobra organizacja pracy

Chętne osoby prosimy o wysłanie CV

z zaznaczeniem w temacie nr referencyjnego IS/PTM/03/2024

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. ul.1 Maja 3-5,45-068 Opole, KRS 0000060595, NIP 5262577364, Regon 017408819, KRAZ 393. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.