DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Z&Z SSC SP. Z O.O.
  • Kontakt: Joanna Jaworska
  • Telefon: 881979552
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Kraków
  • Region: małopolskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Obsługa klienta

Nie zdobyłeś doświadczenia zawodowego? Trzeba od czegoś zacząć!! Praca u Nas będzie idealna na początek! Poznasz zgraną ekipę ludzi, który również z nami pracują!

Zostaniesz przeszkolony, żebyś czuł się pewnie!

Będziesz zajmował się obsługą klienta, obsługą kasy fiskalnej oraz wydawał posiłki klientom. Czasami będziesz musiał pomóc kucharzowi, jeżeli pracy będzie naprawdę dużo!

Miejsce pracy: Kraków, lokale Zahir Kebab

Stawka: od 19,70 zł za godzinę

Stanowisko pracy: Obsługa klienta

Czego się od nauczysz:

- pracy pod presją czasu w szybko zmieniającym się środowisku

- przestrzegania procedur oraz pracy pod presją czasu

- pracy w zespole

Czego oczekujemy od Ciebie:

- chęci do nauki

- dyspozycyjności do pracy w tygodniu oraz w weekend

- książeczki sanepid albo chęci jej wyrobienia

Co możemy Ci zaoferować:

- możliwość zdobycia nowych umiejętności zawodowych

- elastyczne grafiki

- posiłek pracowniczy

- możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobywania awansów

Jesteś zainteresowany? Chętnie się z Tobą spotkamy!

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- przyjmowanie zamówień

- obsługa kasy fiskalnej

- wydanie posiłków

WYMAGANIA:

- chęć do pracy i do nauki

- książeczka sanepid lub chęc jej wyrobienia

OFERUJEMY:

- umowę zlecenie

- stawkę na start 19,70

- elastyczny grafik

W CV prosimy o zawarcie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ZAHIR & ZAHID Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Łodzi zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Administratorem danych jest ZAHIR & ZAHID Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Łodzi przy ul. Sienkiewicza 85/87. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.