DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Comarch SA
  • Kontakt: Comarch
  • Telefon:
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Kraków
  • Region: małopolskie
  • Państwo: Polska

Aplikuj i dołącz do naszego zespołu! Prowadzimy pełny proces tworzenia urządzeń i usług – od koncepcji przez kolejne fazy rozwoju, aż do wdrożenia. Będziesz mieć okazję do współpracy z doświadczonymi inżynierami R&D, a także ze specjalistami medycznymi z iMed24, oraz inżynierami produkcji z Comarch IoT Plant. Podejmując pracę w Comarch, otrzymasz okazję do rozwoju innowacyjnych urządzeń medycznych i usług z nimi związanych!

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie średnie techniczne (preferowane kierunkowe: elektronika)
  • Znajomość:
    • technologii montażu SMT
    • angielski w stopniu B1
  • Umiejętność:
    • identyfikacji komponentów elektronicznych
    • czytania schematów montażowych, dokumentacji produkcyjnej oraz technicznej
    • lutowania ręcznego oraz znajomość komponentów elektronicznych
  • Wysokie zdolności manualne
  • Komunikatywność, samodzielność, ale także umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność oraz gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku operator automatów pick&place w obsłudze i programowaniu maszyn SMT lub na stanowisku monter układów elektronicznych

TWOJE ZADANIA

  • Obsługa maszyn linii SMT (drukarka, Pick&Place, piec)
  • Weryfikacja dokumentacji, przygotowywanie programów produkcyjnych dla maszyn
  • Dbanie o ciągłość produkcji i weryfikacja poprawności montażu
  • Uzupełnianie komponentów w trakcie produkcji, wykonanie reworku
  • Zbrojenie maszyn do montażu, dbanie o park maszynowy oraz wykonywanie przeglądów

DLA CIEBIE

  • Ciekawa i międzynarodowa praca w globalnej i stabilnej firmie IT
  • Wsparcie i szkolenia podczas okresu wdrożenia
  • Praca z nowoczesnymi technologiami
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia

Aplikacja poprzez formularz: https://kariera.comarch.pl/praca/operator-linii-smt/#/form/offer/1103/step/1