PRACOWNIK GOSPODARCZY (STADION CRACOVII)

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Comarch SA
  • Kontakt: Comarch
  • Telefon:
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Kraków
  • Region: małopolskie
  • Państwo: Polska

Mecenat Comarch nad MKS Cracovia trwa już ponad 20 lat. Obecnie dla najstarszego klubu sportowego w Polsce poszukujemy osoby odpowiedzialnej za obsługę gospodarczą Stadionu Cracovii przy ulicy Józefa Kałuży. Jeśli potrafisz wykonywać drobne naprawy, jesteś osobą dobrze zorganizowaną, a do tego kochasz sport - ta oferta jest idealna dla Ciebie!

PROFIL PRACOWNIKA

  • Umiejętność wykonywania drobnych napraw w obszarze budowlanym
  • Odpowiedzialność, systematyczność, punktualność i sumienność
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B

TWOJE ZADANIA

  • Wykonywanie prac gospodarczych na terenie stadionu, w tym dbanie o utrzymanie porządku
  • Pomoc w zadaniach zleconych działowi technicznemu
  • Sprzątanie trybun stadionu po meczach
  • Prace konserwatorskie na terenie obiektu

DLA CIEBIE

  • Stabilne zatrudnienie w najstarszym klubie sportowym w Polsce
  • Ciekawa praca w zgranym zespole
  • Udział w wydarzeniach sportowych

Aby wziąć udział w procesie rekrutacji prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego dostępnego na naszej stronie: https://kariera.comarch.pl/praca/pracownik-gospodarczy-stadion-cracovii/#/form/offer/1269/step/1