PRACOWNIK POMOCNICZY NA MAGAZYNIE- STANIĄTKI

DANE OFERTY

  • Typ ofertyUmowa-zlecenie
  • Pensja: nie podano
  • Firma: OTTO Work Force Europe Sp. z o.o.
  • Kontakt: Otto Work Force
  • Telefon: 509784137
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Kraków
  • Region: małopolskie
  • Państwo: Polska

OTTO Work Force Europe sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

Prace pomocnicze na magazynie

Numer referencyjny:

IS/MSTA/03/2024

Miejsce pracy:

Staniątki

Zakres zadań:

- prace pomocnicze na magazynie

Oferujemy:

- umowę zlecenie- zatrudnienie w ramach pracy tymczasowej

- stawkę godzinową 29,00 zł brutto (dzienna) oraz 37,70 zł brutto (nocna)

- pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 14-19 oraz 2-8

Wymagania:

- chęć do pracy

- sumienność

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Europe sp. z o.o. ul. 1 Maja 3-5, 45-068 Opole, KRS 0000362818, NIP 8961507000, Regon 021326515, KRAZ 11500. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.