SPECJALISTA DS. OBSŁUGI PASAŻERÓW Z J.NIEMIECKIM B2

DANE OFERTY

  • Typ ofertyUmowa-zlecenie
  • Pensja: 32-40 PLN/h
  • Firma: Armatis
  • Kontakt: Karol Biernacki
  • Telefon:
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Poznaj Armatis!

Jesteśmy jednym z liderów w zarządzaniu relacjami z klientem. Nasz zespół to grupa zaangażowanych i profesjonalnych konsultantów pracujących w wielu językach. Wspieramy klientów w wielu krajach Europy!

Szukamy osób, które lubią rozmawiać z ludźmi i czerpią satysfakcję z pomagania innym.

Znasz język? Szukasz komfortowego i pozytywnego miejsca pracy? Zależy Ci na dobrym wynagrodzeniu? Jeśli tak – nie masz na co czekać! Wyślij CV, a nasz Rekruter przedstawi Ci szczegóły oferty i odpowie na wszystkie pytania. Bez obaw, nie wymagamy doświadczenia, ponieważ wszystkiego Cię nauczymy!

Szkolenie i praca w biurze w Krakowie.

Nasze oczekiwania:

  • Znajomość języka niemieckiego min. na poziomie B2;
  • Znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym;
  • Biegła obsługa komputera, sprawne pisanie na klawiaturze;
  • Dyspozycyjność min. 110 godzin w miesiącu;
  • Komunikatywność.

Co zyskujesz pracując z nami?

  • Atrakcyjną gwarantowaną stawkę godzinową oraz dodatki;
  • Płatne szkolenie w pełni przygotowujące do pracy;
  • Profesjonalnie opracowaną bazę wiedzy - łatwy dostęp do pomocy dydaktycznych;
  • Indywidualnie dopasowany grafik
  • Wsparcie merytoryczne Lidera oraz Zespołu na każdym etapie współpracy;
  • Pracę w firmie, która znalazła się na liście Forbes TOP 300 najlepszych pracodawców 2022 roku;
  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturze firmy;
  • Eventy, konkursy już na start, integracje;
  • Płatny program poleceń- do 1500 zł dodatkowej gotówki;
  • Koniec z darmowymi praktykami, studenci np. germanistyki czy turystyki mogą u nas odbyć płatne praktyki;
  • Dofinansowanie do Karty Multisport;
  • Pracę w nowoczesnym biurze w Krakowie.

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • Obsługa czatów internetowych;
  • Obsługa maili;
  • Odbieranie połączeń przychodzących;
  • Udzielanie informacji odnośnie przewozu bagaży, zmiany terminów lotów; zamawiania nowych biletów;
  • Obsługa programów i aplikacji;
  • Rejestrowanie zgłoszeń.

Dołącz do nas! Czekamy właśnie na Ciebie!

Aby wziąć udział w procesie rekrutacji - wyślij do nas swoje CV!

Proszę o załączenie do przesłanych dokumentów aplikacyjnych następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Armatis Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy, ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji obecnej procedury naboru. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże konieczne, by dokonać naboru.

Jeśli chce Pan/Pani abyśmy zachowali dane osobowe na potrzeby innych procesów rekrutacyjnych proszę o dodanie w dokumentach aplikacyjnych treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Armatis Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy, ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji przyszłych naborów. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże konieczne, byśmy mogli przetwarzać Pani/Pana dane również w przyszłych rekrutacjach/naborach.

Klikając w przycisk "Wyślij" lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Armatis, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Obowiązek informacyjny: emploi.armatis.com/pl/obowiazek-informacyjny/