DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 5 500-6 000 PLN/m-c
  • Firma: Eurokadra SA
  • Kontakt: Sandra Nawrat
  • Telefon: 501683334
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Kraków
  • Region: małopolskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Tokarz

Poszukujemy osób do pracy na stanowisko ślusarza - montera w Krakowie.

Zatrudnienie bezpośrednio pod pracodawcą.

Wymagania:

  • dobra znajomość rysunku technicznego
  • dobra znajomość obsługi maszyn np. gilotyna ,przecinarki taśmowej, wiertarki
  • dobra organizacja pracy (przestrzeganie zasad bezpieczeństwa, porządek na stanowisku pracy),
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • samodzielność, dokładność
  • prawo jazdy kategoria B

Obowiązki:

  • przygotowania i montaż elementów metalowych i szklanych
  • szlifowanie
  • skręcanie

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie brutto 5500-6500 zł
  • premie uznaniowe
  • praca od poniedziałku do piątku
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Nie czekaj, zadzwoń już dziś! Tel 501683334

Prosimy o zapoznanie się z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych, a w przypadku wyrażenia chęci brania udziału również w przyszłych rekrutacjach, o dołączenie poniższej zgody:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w procesie rekrutacji, przez spółkę Eurokadra S.A. z siedzibą w Zabrzu dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnych i przyszłych procesów rekrutacji, legalizacji zatrudnienia, zawarcia umowy o pracę lub zlecenia oraz czynności związanych z powyższymi celami, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) RODO w zw. z art. 22(1a) kodeksu pracy. Wyrażam zgodę na przekazywanie moich danych podmiotom trzecim, zgodnie z informacjami wskazanymi w klauzuli informacyjnej, w tym przekazywanie danych bezpośrednio do podmiotu, na rzecz którego wykonywana będzie praca lub zlecenie. Oświadczam, że zapoznałam/em się z klauzulą informacyjną dot. przetwarzania danych osobowych na stronie https//bit.ly/2JXXauU i ją akceptuję."