DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 5 600-5 800 PLN/m-c
  • Firma: Mondi Krapkowice Sp. z o.o.
  • Kontakt: Mondi Krapkowice Sp. z o.o.
  • Telefon: 884200692
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Krapkowice
  • Region: opolskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Operator wózka widłowego

Mondi Krapkowice Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej Grupy Mondi, która jest producentem wysokiej jakości papieru i opakowań, zatrudniającym około 26,000 pracowników w ponad 30 krajach. W Polsce zlokalizowanych jest 13 zakładów z Grupy Mondi, w których pracuje ponad 3000 pracowników.

Dążymy do budowania kultury, która inspiruje naszych pracowników do pełnego rozwoju potencjału. Dokładając wyjątkowych starań – dla koleżanek i kolegów oraz naszych partnerów – nasi pracownicy rozwijają naszą pasję skutecznego działania i przyczyniają się do sukcesu Mondi. Bądź częścią naszej przyszłości.

Obecnie, do naszego zakładu produkcyjnego w Krapkowicach, poszukujemy pracowników.

Twoje zadania

·       Obsługa wózków widłowych w magazynie produkującym opakowania do branży e-commerce,

·       Praca w systemie 2 zmianowym lub 4 brygadowym.

Twój profil

·       Doświadczenie w pracy przy obsłudze wózków widłowych,

·       Uprawnienia UDT (wózki),

·       Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Nasza oferta

·       Stabilna współpraca na podstawie umowy o pracę

·       Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe, wysoka premia uznaniowa oraz dodatek zmianowy

·       Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych

·       Bogaty pakiet benefitów dla Ciebie i Twojej rodziny

·       Realne możliwości podnoszenia kwalifikacji i rozwinięcia skrzydeł

·       Wysokie standardy bezpieczeństwa pracy i ochrony zdrowia

·       Praca w zgranym zespole ludzi wspierających się nawzajem

Zapraszamy do kontaktu z nami.

DO CV, prosimy o dołączenie oświadczenia: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. z 2018, poz 1000) oraz zgodnie z Rozporządzaniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE(RODO). Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych osobowych jest Mondi Szczecin sp. z o.o., ul. Słoneczna 20, 72-123 Kliniska Wielkie, od.Krapkowice (małpa) mondigroup.com. Pełną informację odnośnie przetwarzania twoich danych znajdziesz tutaj.