DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 11 000-14 000 PLN/m-c
  • Firma: Forge&Frost HR Consulting sp. z o.o.
  • Kontakt: Piotr Kuźniak
  • Telefon: 791 056 111
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Krosno
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Księgowa

Dla naszego klientem, firmy świadczącej usługi z zakresu serwisu i sprzedaży internetowej opon oraz felg, posiadającego również produkcję komponentów oponiarskich - poszukujemy na stanowisko:

Samodzielna Księgowa

Lokalizacja: 62-050 Krosno (ul. Główna)

8 km od Puszczykowa

Firma swoją działalność prowadzi od trzydziestu lat i jest rozpoznawalna swoim regionie. Ze względu na niesłabnący napływ pracy, firma poszukuje doświadczonego specjalisty, który odpowiedzialny byłby za samodzielne prowadzenie księgowości dla trzech spółek. Na początku pracy w nowym miejscu kandydat skoncentruje się na organizacji migracji danych z zewnętrznego źródła (outsoursingu). Przyszły specjalista będzie odpowiedzialny za stworzenie środowiska do realizacji tych zdań. Kandydat może liczyć na pomoc ze strony innych członków zespołu w bieżących i przyszłych zadaniach :)

Twoje zadania obejmują:

Insoursing funcji księgowo- kadrowej do wewnątrz organizacji.

Prowadzenie kompleksowej księgowości dla trzech spółek: dwie spółki zoo i jedna cywilna.

Rejestracja i księgowanie faktur zakupowych i sprzedażowych, w tym transakcji eksportowych i importowych.

Monitorowanie płatności od klientów i dostawców oraz dokładne ich rozliczanie.

Księgowanie kosztów operacyjnych, takich jak materiały, usługi, opłaty podatkowe i odprawy celne.

Praca w systemie Subiekt GT.

Dodatkowo:

Prowadzenie ewidencji kadrowej dla grupy 15 pracowników zatrudnionych na podstawie umowy o pracę.

Opracowywanie umów o pracę, aneksów, zaświadczeń i innych dokumentów kadrowych.

Jeśli do tej pory nie zdobyłeś doświadczenia w tym zakresie, firma gwarantuje przeszkolenie i wsparcie w zdobyciu nowych kompetencji.

Wymagania:

Doświadczenie w prowadzeniu kompleksowej księgowości, w tym dla firm posiadających różnorodne struktury, takie jak spółki zoo i cywilne.

Znajomość procedur związanych z rejestracją i księgowaniem faktur zakupowych i sprzedażowych, w tym obsługą transakcji eksportowych i importowych.

Znajomość przepisów księgowania kosztów operacyjnych, włączając w to opłaty podatkowe oraz odprawy celne.

Umiejętność przeprowadzania audytów, w tym analiza dokumentacji finansowej i identyfikacja ewentualnych nieprawidłowości.

To oferujemy:

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie, otwartej na potrzeby swoich pracowników.

Wynagrodzenie na poziomie 8 000- 10 000 netto.

Praca w systemie hybrydowym po okresie wdrożenia się w nowe środowisko pracy.

W dniach stacjonarnych znajdować się będziesz w biurze przy ul. Góreckiej w Krośnie.

To czy chcesz dzielić biuro ze współpracownikami, czy zdecydujesz, że się mieć swoją niezależną przestrzeń- decyzja należy do Ciebie ;)

Praca w godzinach tj. 8.00- 16.00 lub 7.00- 16.00.

Wdrożenie będzie stopniowane, tak aby było dla Ciebie efektywne, co oznacza, że pozyskasz wiedzę i narzędzia potrzebne tobie do dalszej pracy.

Twój przyszły pracodawca będzie aktywnie wspierał Cię w Twoim rozwoju np. udziale w specjalistycznych szkoleniach.

Jak wygląda proces rekrutacji ?

Przesyłasz nam swoje CV

Przy pomyślnej analizie nasz rekruter skontaktuje się z Tobą :) Omówimy szerzej ofertę i Twoje doświadczenia.

Jeśli będziesz wpisywał się w warunki oferty, otrzymasz zaproszenie na spotkanie stacjonarne u naszego klienta.

Jeśli obie strony będę sobą zainteresowane, dalsze rozmowy dotyczyć będą ściśle oferty zatrudnienia.

Jeśli wszystko pójdzie dobrze -zaczniesz pracę na nowym pokładzie.

Masz pytania? Skontaktuj się z Twoim rekruterem:

Kaja Antczak

[email protected]

791 056 111