DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 4 000 PLN/m-c
  • Firma: GEKOPLAST S.A.
  • Kontakt: Burzyk Leszek
  • Telefon: 664112360
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Elektromonter

Firma GEKOPLAST S.A. w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracowników na stanowisko:

Automatyk / Elektromonter

Opis stanowiska:

» dbanie o porządek na stanowisku pracy

» nadzór nad prawidłową pracą maszyn

» prace instalacyjno- montażowe oraz konserwacyjno-naprawcze

» wykonywanie powierzonych obowiązków zgodnie z przepisami i zasadami bezpieczeństwa i higieny pracy

» odpowiedzialność za realizację zadań zgodnie z obowiązującą na stanowisku dokumentacją systemu zarządzania jakością, środowiskiem, bezpieczeństwem i higieną pracy;

Wymagania:

» dokładność i sumienność przy wykonywaniu obowiązków

» umiejętność pracy w zespole

» gotowość pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

» pracę w firmie posiadającej ugruntowana pozycję w swojej branży i rozpoznawalną markę

» zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy na podstawie umowy o pracę

» wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji

» możliwość skorzystania z zorganizowanej formy dojazdu z Tarnowskich Gór

» możliwość zdobycia uprawnień zawodowych (uprawnienia SEP, obsługa wózków  jezdniowych, obsługa suwnic)

» atrakcyjne świadczenia z funduszu socjalnego, korzystne warunki ubezpieczenia grupowego, zapewniamy transport

» miłą atmosferę oraz pracę w dynamicznym zespole

» możliwość zatrudnienia osób z orzeczeniem o niepełnosprawności

Jeżeli uważasz, że ta oferta jest dla Ciebie i spełniasz nasze oczekiwania to aplikuj już dziś! Czekamy na Twoje CV.

W aplikacji prosimy zawrzeć następującą zgodę na przetwarzanie danych osobowych:

„Zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji aktualnego procesu rekrutacji na stanowisko Operator maszyn/Pomocnik operatora”

Pozostałe informacje dotyczące RODO znajdują się na poniższych stronach. Proszę o zapoznanie się z informacjami: