OPERATOR PRODUKCJI (KĘTY)

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Refresco Sp. z o.o.
  • Kontakt:
  • Telefon: 0338707122
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Kęty
  • Państwo: Polska

Zatrudnimy pracowników na stanowisko Operator produkcji w zakładzie w Kętach.

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej,
  • wykonywanie czynności kontrolnych w czasie procesu produkcji,
  • udział w przezbrojeniach maszyn,
  • zgłaszanie ewentualnych awarii w maszynach i urządzeniach,
  • bieżąca kontrola w zakresie zużycia surowców,
  • dbanie o utrzymywanie odpowiedniej jakości produkowanych produktów.

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym spożywczym,
  • gotowość do pracy w systemie 4 brygadowym,
  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej pozyskania.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na jasno określonych warunkach,
  • możliwość przyuczenia do zawodu,
  • atrakcyjny pakiet socjalny, w tym:

- Program ubezpieczenia grupowego na życie

- Prywatna opieka medyczna

- Środki z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

- Deputat wody i napojów.

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą pracy wyślij do Nas swoje CV na adres email: [email protected]