DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Refresco
  • Kontakt:
  • Telefon: 033 8707122
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Kęty
  • Region: małopolskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Operator wózka widłowego

Refresco jest wiodącym producentem napojów dla rynku detalicznego oraz najlepiej sprzedających się marek w Europie i USA. Oferujemy kompleksowe usługi począwszy od pomysłu, poprzez planowanie, pozyskiwanie, rozwój produktu, produkcję, magazynowanie i transport do klientów.

Zakres obowiązków:

  • Załadunek oraz rozładunek dostaw przy użyciu wózka widłowego,

  • Dostarczanie komponentów na produkcję oraz bieżąca obsługa linii,

  • Prace gospodarczo-magazynowe

  • Obsługa skanera manualnego

Wymagania:

  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego ( dokument UDT) i wymiany butli gazowej,

  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej pozyskania,

  • Znajomość obsługi komputera oraz systemów magazynowych SAP (mile widziane),

  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na jasno określonych warunkach,

  • Możliwość przyuczenia do zawodu,

  • Atrakcyjny pakiet socjalny, w tym:

Ø  Program ubezpieczenia grupowego na życie

Ø  Prywatna opieka medyczna

Ø  Środki z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

Ø  Deputat wody i napojów.

Prosimy o przesyłanie cv na adres [email protected]