PRACA FIZJOTERAPEUTA/FIZJOTERAPEUTKA LEGNICA

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Legnica
  • Państwo: Polska

Poszukiwany fizjoterapeuta lub fizjoterapeutka do pracy w prężnie rozwijającym swoją działalność Gabinecie Fizjoterapii i Masażu w Legnicy, znajdującym się na rynku legnickim od ponad 3 lat. To prywatny gabinet, który posiada szeroką bazę klientów oraz stawia na indywidualną pracę z pacjentem.

Opis stanowiska:

Pół etatu z możliwością rozszerzenia po okresie próbnym

Umowa zlecenie

Praca stacjonarna + wizyty domowe

35 zł za godzinę brutto

Elastyczne godziny pracy

Dobrze wyposażone stanowisko pracy

Zakres obowiązków:

Samodzielne prowadzenie fizjoterapii pacjentów z bólami narządu ruchu, po urazach, dzieci szkolnych z wadami postawy

Prowadzenie dokumentacji medycznej według obowiązujących przepisów

Dbanie o wizerunek firmy

Wymagania:

Wykształcenie wyższe w zakresie fizjoterapii

Prawo Wykonywania Zawodu Fizjoterapeuty

Umiejętność nawiązywania dobrych relacji interpersonalnych z pacjentami

Empatia i chęć niesienia pomocy pacjentom

Stosowanie wysokich standardów etycznych w pracy zawodowej

Wysoka kultura osobista

Mile widziane:

Ukończone kursy specjalistyczne, bądź gotowość do ich podjęcia i podniesienia kwalifikacji

Prawo jazdy kat. B

Prosimy o przesłanie CV oraz krótkiego listu motywacyjnego na adres e-mail: [email protected]