DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: 14-15 EUR/h
  • Firma: HolandiaJobs
  • Kontakt: Kinga Krywiak
  • Telefon: 570599948
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pracownik produkcji

Praca w firmie, która jest światowym liderem wykorzystującym specjalne urządzenia do domowej produkcji wody gazowanej, butelek, syfonów i "ekspresów".

OPIS STANOWISKA

Praca 40h tygodniowo w systemie trzyzmianowym.

Jako pracownik produkcji będziesz odpowiedzialny za:

  • sortowanie elementów z podziałem i ich układem w poszczególnych częściach - każdy element do wszystkich składników
  • odrzucanie elementów wadliwych
  • składanie części
  • zamykanie i oklejanie części

WYMAGANIA

  • podstawowa znajomość języka angielskiego
  • mile widziane prawo jazdy
  • dobra kondycja fizyczna
  • umiejętności organizacyjne
  • dobra organizacja pracy
  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie

WYNAGRODZENIE

  • wynagrodzenie 13,69 € brutto/h + dodatek wakacyjny + dodatki zmianowe
  • wypłaty tygodniowe
  • 25% dodatek zmianowy od godziny 18:00
  • między 00:00 a 06:00 150% wynagrodzenia

OFERUJEMY

  • umowę o pracę
  • zakwaterowanie w pełni wyposażonych domkach oraz hotelach
  • wypłatę co tydzień
  • ubezpieczenie
  • pomoc w wyrobieniu dokumentów niezbędnych do pracy
  • transport do pracy

Interesują Cię inne oferty pracy w Holandii? Wypełnij krótki formularz a z pewnością znajdziemy coś odpowiedniego.