DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: 4specialist
  • Kontakt: Izabela
  • Telefon: 667870469
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Małopole
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Technik Utrzymania Ruchu
Dla naszego Klienta, renomowanej firmy w branży spożywczej (piekarnia) poszukujemy osoby na stanowisko: TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- Usuwanie usterek maszyn i urządzeń produkcyjnych;
- Analiza przyczyn awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych w celu zagwarantowania ciągłości pracy zakładu;
- Przeprowadzanie przeglądów prewencyjnych, prac konserwacyjnych i remontowych;
- Uczestnictwo w projektach modyfikacji i modernizacji maszyn;
- Uczestnictwo w instalowaniu nowych maszyn i urządzeń;
- Dbałość o stan techniczny maszyn;
- Nadzór nad podległą dokumentacją techniczną.

WYMAGANIA:

- Wykształcenie średnie lub zawodowe (preferowane wykształcenie techniczne);
- Umiejętność czytania schematów elektrycznych i pracy z dokumentacją techniczną;
- Mile widziana znajomość układów mechaniki, hydrauliki, pneumatyki;
- Uprawnienia elektryczne SEP do 1kV;
- Wysoka motywacja do pracy, zaangażowanie, pracowitość;
- Gotowość do pracy w systemie zmianowym i w weekendy;
- Umiejętność współpracy i pracy zespołowej.

OFERUJEMY:
- Pracę w firmie o stabilnej i wysokiej pozycji na rynku;
- Umowę o pracę;
- Stawkę zasadniczą, co miesięczną premię uznaniową oraz weekendy płatne 100%;
- Prywatną opiekę medyczną;
- Kartę multisport;
- Wczasy firmowe, paczki świąteczne, pikniki.

Link aplikacyjny do przesłania CV: https://4specialist.traffit.com/public/an/eXM4PQ==