DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Meblodrew
  • Kontakt: Czesław Korab
  • Telefon:
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Przedstawiciel Handlowy

W związku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Miejsce pracy: Zalesie k/Krosna

Zakres obowiązków

  • Realizowanie ustalonych planów sprzedażowych
  • Aktywna sprzedaż wyrobów firmy
  • Planowanie i przeprowadzanie rozmów handlowych;
  • Przygotowanie raportów z zakresu prowadzonych projektów oraz działań w obszarze sprzedaży
  • Ścisła współpraca z Kierownictwem oraz innymi komórkami firmy;

Wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B, B2C
  • Doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu nowych Klientów biznesowych
  • Determinacja w dążeniu do celu, pełne zaangażowanie i świetna organizacja czasu pracy
  • Kreatywność i zaangażowanie
  • Samodzielność oraz ambicja w dążeniu do założonych celów
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Dyspozycyjność
  • Wysoka motywacja do pracy
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Wdrożenie i przeszkolenie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od motywacji i osiąganych wyników
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku prosimy o przesłanie CV. Prosimy o podanie w temacie maila stanowiska pracy jakim jest zainteresowany kandydat.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883)