DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Artline Beton
  • Kontakt: Paweł Tymiński
  • Telefon: 505 918 964
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Specjalista ds. Marketingu

ARTLINE BETON kreuje nowe trendy w architekturze miejskiej, ogrodowej, czy też w elementach dekoracyjnych służących do dekoracji domowych. W związku z rozbudową działu marketingu zatrudnimy do naszego zespołu kreatywnego asystenta/tkę (młodszego specjalistę) do pracy w biurze w Mińsku Mazowieckim.

KOGO SZUKAMY ?

Poszukujemy osoby kreatywnej, pogodnej, interesującej się nowoczesną architekturą. Mile widziani są kandydaci, którzy ukończyli studia na kierunku marketing, lub w trakcie trwania studiów zaocznych.

Jeśli szukasz uczciwego Pracodawcy, przyjaznego miejsca pracy, w którym będziesz mógł się rozwijać zawodowo - dołącz do Nas :-)

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • kreatywne wsparcie działu marketingu (możliwość realizacji własnych pomysłów),
  • pomoc w prowadzeniu profili firmy w social mediach (Facebook, Instagram),
  • zarządzanie publikacją ogłoszeń reklamowych na portalach ogłoszeniowych Allegro, OLX,
  • dodawanie treści na firmową stronę www,
  • wsparcie w organizacji pracy biurowej,
  • udział w projektach dotyczących  tworzenia nowych kampanii produktowych,
  • realizowanie zadań dotyczących bieżącej pracy tj. zamawianie gadżetów, wizytówek, pozyskiwanie danych, tworzenie prostych grafik,

NASZE WYMAGANIA:

  • odpowiedzialność, pracowitość i bardzo dobra organizacja pracy,
  • doskonałe zdolności komunikacyjne,
  • mile widziane doświadczenie w marketingu,
  • zainteresowanie światem social mediów,
  • umiejętność pisania tekstów,
  • umiejętność pracy z programami graficznymi: Canva, Indesign, Gimp;
  • umiejętność pracy w środowisku MS Office,
  • doświadczenie z min. jednym z wymienionych systemów: Meta Business Suite Facebook, Shoper, Trello - to z pewnością dodatkowy atut!

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premia
  • szkolenia oraz systematyczne podnoszenie umiejętności marketingowych,
  • praca nad ciekawymi projektami marketingowymi,
  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie,
  • dobrą atmosferę w młodym zespole
  • pracę w nowoczesnym biurze w dobrej lokalizacji,
  • wsparcie jakiego potrzebujesz: prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny, ubezpieczenie na życie i  pakiet sportowy (po okresie próbnym)

Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać na adres:
[email protected]

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Pamiętaj o dołączeniu poniższej klauzuli
o przetwarzaniu danych osobowych, w przeciwnym razie nie będziemy mogli analizować Twojej aplikacji.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu przez Veco - Bet Sp. z o.o. dla celów rekrutacji na potrzeby spółki. Podane dane mogą zostać przekazane dla realizacji wskazanych celów wyłącznie podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa, jak również upoważnionym na podstawie zawartych przez spółkę umów. Podanie przez użytkowników danych osobowych jest dobrowolne. Użytkownikom przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.”