MŁODSZY ADMINISTRATOR KONTROLI FAKTUR DYSTRYBUCYJNYCH

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Kramp
  • Kontakt: Gabriela
  • Telefon: 885974220
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

Dla dalszego dynamicznego rozwoju Kramp SAS poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodszy Administrator Kontroli Faktur Dystrybucyjnych

Osoba na tym stanowisku będzie częścią zespołu, który odpowiada za rejestrację faktur związanych z procesami dystrybucji, weryfikowanie dokumentacji logistycznej i analizę danych.

Nasze oczekiwania:

•    Wykształcenie wyższe
•    Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1
•    Znajomość pakietów OUTLOOK, MS OFFICE i EXCEL
•    Zdolność analitycznego rozwiązywania problemów
•    Umiejętność pracy pod presją czasu
•    Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów
•    Umiejętność ustalania priorytetów oraz samodzielnej pracy
•    Umiejętność pracy z regułami OUTLOOK oraz programem Excel
•    Wiedza księgowo-finansowa będzie dodatkowym atutem
•    Doświadczenie związane z obsługą faktur mile widziane

Główne zadania na oferowanym stanowisku:

•    Procesowanie faktur dystrybucyjnych
•    Aktualizowanie i zarządzanie Modelami Dystrybucji (Excel)
•    Przygotowywanie raportów i analiz, w szczególności w programie EXCEL
•    Sprawdzanie poprawności danych na dokumentach oraz analiza kosztów
•    Wprowadzanie faktur i korekt transportowych do systemu
•    Nadzorowanie płatności i kontakt z kontrahentami
•    Pilnowanie stawek transportowych i terminów płatności
•    Ścisły kontakt z pozostałymi Działami (kosztowym, płatności, dystrybucyjnym, logistycznym)

Co oferujemy?
•    Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku
•    Profesjonalne szkolenia i systemowe wdrożenie do pracy
•    Jasno określoną ścieżkę rozwoju
•    Korzystanie z nowoczesnych narzędzi pracy
•    Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
•    Nagrodę roczną uzależnioną od wyników KRAMP
•    Fundusz Socjalny
•    Prywatną opiekę medyczną
•    Dofinansowanie do Kart Multisport
•    Dofinansowanie do posiłków w kantynie firmowej