DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Devire
  • Kontakt: Joanna
  • Telefon: +48 22 312 4098
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Murów
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Elektryk

Dla naszego Klienta z branży produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko Elektromechanik/Elektryk. Jako Elektromechanik/Elektryk będziesz odpowiedzialny przede wszystkim za zapewnienie ciągłości produkcji, poprzez bieżące usuwanie awarii maszyn oraz linii produkcyjnych. A także za okresowe przeglądy oraz konserwacja maszyn produkcyjnych oraz urządzeń elektroenergetycznych.

Oczekiwania

Wykształcenie kierunkowe (elektryczne)

Doświadczenie na stanowisku elektryka

Praktyczna znajomość przemysłowych instalacji elektrycznych oraz układów sterowania maszyn

Umiejętność czytania schematu elektrycznego

Znajomość układów automatyki przemysłowej

Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

Mile widziana znajomość języka niemieckiego

Obowiązki

Bieżące usuwanie awarii maszyn, linii produkcyjnych

Okresowe przeglądy maszyn produkcyjnych

Montaż, rozbudowa oraz konserwacja instalacji elektrycznej na terenie zakładu

Montaż i rozbudowa sieci internetowej

Oferta

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Dofinansowanie szkoleń i możliwość rozwoju zawodowego

Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię roczną i świąteczną

Ubezpieczenie grupowe na życie

Prywatną opiekę medyczną

Nagrodę jubileuszową

Świadczenia z ZFŚS

Parking dla pracowników