DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 4 700-6 200 PLN/m-c
  • Firma: During Polska Sp. z o.o.
  • Kontakt: Agnieszka During
  • Telefon: 5777770121
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Elektromechanik

Agencja pracy tymczasowej oraz doradztwa personalnego During Polska Sp. z o.o. wpisana do rejestru pod numerem: 15357 obecnie dla swojego Klienta - firmy produkcyjnej poszukuje pracownika na stanowisko:

ELEKTROMECHANIK

Miejsce pracy: Mysłowice (dzielnica Brzezinka)

Zakres obowiązków:

  • elektromechanik w dziale utrzymania ruchu;

Wymagania:

  • uprawnienia SEP do 1kV
  • min. roczne doświadczenie na stanowisku elektryka;
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat;
  • wynagrodzenie podstawowe + premie i dodatki.

Osoby zainteresowane proszone są o aplikowanie lub kontakt pod numerem telefonu: 5777 770 121

Prosimy o załączenie klauzuli:

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez During Polska Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."

Informujemy, że:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest During Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Katowice ul. H. Sienkiewicza 15/4.
  2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu tej i przyszłej rekrutacji.
  3. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia.
  4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
  5. Pani/Pana wyraża także zgodę na udostępnianie swoich danych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji.