DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 4 700-5 700 PLN/m-c
  • Firma: PowerJobs Sp. z o. o.
  • Kontakt: PowerJobs
  • Telefon: +48 735 993 313
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Mysłowice
  • Region: śląskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pracownik produkcji

Pracownik produkcji i logistyki wewnętrznej (z certyfikatem UDT)

Lokalizacja: Mysłowice

Oferujemy:

  • wynagrodzenie początkowe: 4500 zł brutto + ok. 200 zł dodatku za pracę w godzinach nocnych;
  • premię uznaniową do 900 zł brutto przyznawaną już od pierwszego miesiąca;
  • bezpośrednie i stabilne zatrudnienie od zaraz w systemie 3-zmianowym, wolne weekendy;
  • umowę o pracę na pełny etat.

Zadania:

  • obsługa maszyn lub urządzeń (np. do zgrzewania lub czyszczenia elementów);
  • rozładunek lub załadunek samochodów dostawczych za pomocą wózka jezdniowego;
  • bieżąca selekcja i kontrola jakości.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku;
  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego (z UDT) - zapraszamy kandydatów świeżo po kursie;
  • mile widziane doświadczenie związane z produkcją;
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • sumienność i dokładność.

Agencja zatrudnienia PowerJobs Sp. z o.o. (nr KRAZ 11749), mieszcząca się w Katowicach przy ul. Ks. P. Ściegiennego 3, oferuje pracę w firmach z branży produkcyjnej, przemysłowej, logistycznej i automotive w Polsce, Niemczech oraz Francji. Pomagamy naszym kandydatom w znalezieniu zatrudnienia zgodnego z ich oczekiwaniami i kwalifikacjami. Pracownikom gwarantujemy pełne wsparcie koordynatorów i terminowe wypłaty. Aplikuj i pracuj dla najlepszych!