ASYSTENTKA/ASYSTENT PROJEKTANTA KONSTRUKCJI

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 4 000-7 500 PLN/m-c
  • Firma: PML Projekt
  • Kontakt: Piotr Lityński
  • Telefon: 516106696
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

W związku z rozwojem firmy, PML Projekt poszukuje pracownika/ów na stanowisko:

KREŚLARZ / ASYSTENT PROJEKTANTA KONSTRUKCJI

Zakres obowiązków:

- udział w tworzeniu dokumentacji budowlanych i wykonawczych (rysunki, obliczenia, opisy) dla małych i średnich inwestycji,

- wykonywanie obliczeń statyczno-wytrzymałościowych,

- wykonywanie rysunków zbrojeniowych dla zagranicznego kontrahenta,

- udział w opracowywaniu opinii i ekspertyz technicznych.

Wymagania

- ukończone lub trwające studia (4 lub 5 rok) na kierunku Budownictwo,

- znajomość AutoCad,

- znajomość pakietu Microsoft Office,

- znajomość rysunku technicznego,

- znajomość programów obliczeniowych (np. pakiet RM-Win) będzie dodatkowym atutem,

- znajomość programu AllPlan mile widziana,

- znajomość języka niemieckiego lub angielskiego mile widziana (komunikacja e-mailowa).

W zamian otrzymasz:

- pracę pełną wyzwań i możliwość zdobywania doświadczenia w projektach polskich i zagranicznych,

- pracę w oparciu o umowę zlecenie lub B2B,

- wynagrodzenie uzależnione od poziomu wiedzy i doświadczenia,

- kameralne biuro w okolicach Warszawy (ok. 25-30min. komunikacją miejską od stacji Metro Marymont),

- wsparcie merytoryczne i chęć dzielenia się wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem,

- możliwość zaliczenia praktyki projektowej, niezbędnej do zdobycia uprawnień zawodowych,

- przyjazną atmosferę pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV, z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PML Projekt dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji.”

UWAGA: Aplikacje CV bez tej klauzuli, nie będą brane pod uwagę.