DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 4 700-5 250 PLN/m-c
  • Firma: AsistWork
  • Kontakt: Magda
  • Telefon: 667682181
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Operator maszyn

OPERATOR MASZYN

Miejsce pracy: Nowa Wieś Wrocławska

WYMAGANIA:

  • przygotowanie materiałów do produkcji,
  • obsługa maszyny za pomocą paneli sterujących,
  • nadzór nad procesem technologicznym,
  • dbanie o jakość wyprodukowanego materiału.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • chęć rozwoju zawodowego,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • mobilność (dojazd własnym samochodem).

OFERUJEMY:

  • zautomatyzowana produkcja, nadzór nad pracą maszyn
  • umowę o pracę tymczasową w okresie szkoleniowym, po okresie próbnym możliwość zawarcia umowy bezpośrednio
    z firmą,
  • stałe wynagrodzenie: 4700 zł brutto podstawy + 550 zł (dodatek za pracę w systemie 4-brygadowym) + system premiowy
  • podwyżka wynagrodzenia podstawowego do 5300 zł brutto po okresie wdrożeniowym + 550 zł (dodatek za pracę
    w systemie 4-brygadowym)
  • dostęp do miejsc parkingowych,
  • stabilne zatrudnienie
  • rozwój zawodowy (jasna ścieżka kariery) i doskonalenie kompetencji w obszarze produkcyjnym (szkolenia wewnętrzne)