DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: IGLOO Sp. z.o.o
  • Kontakt: Kinga Papież
  • Telefon: 505602103
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

Firma IGLOO jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się producentów urządzeń chłodniczych w Europie.

Dzięki innowacyjnym produktom oraz nowoczesnej stylistyce, nieustannie ulepszamy markę produktu, która zyskała uznanie w Polsce i na rynkach międzynarodowych. Naszą wysoką pozycję zawdzięczamy doświadczeniu, wiedzy i zaangażowaniu naszych pracowników.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

OPERATOR WYKRAWARKI REWOLWEROWEJ

Miejsce pracy: Stary Wiśnicz / k. Bochni

Zakres obowiązków :

•      Obsługa wykrawarek rewolwerowych Amada Vipross (wykonywanie operacji wykrawania detali

z formatek metalowych na wykrawarkach Amada),

•      Realizacja planów produkcyjnych

•      Kontrola jakości wykonanych elementów

•      Kontrola procesu wykrawania

•      Dbałość o poprawne funkcjonowanie maszyny

•      Kompletacja i opisywanie gotowych elementów

•      Utrzymywanie w należnym stanie technicznym narzędzi do wykrawarki rewolwerowej

•      Regulacja i kontrola parametrów procesu

Wymagania:

•      Gotowość do obsługi wielu stanowisk w szerokim parku maszynowym

•      Mile widziane uprawnienia zezwalające na obsługę wózka widłowego

•      Umiejętność czytania rysunku technicznego

•      Umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych

•      Umiejętność dobierania odpowiednich narzędzi i materiałów

•      Kontrolowanie pracy maszyn i jakości wykonywanych detali

•      Ocenianie efektów pracy i dokonywanie ewentualnych poprawek

•      Dbanie o odpowiedni stan techniczny

•      Wykonywanie prac konserwacyjnych z wykorzystaniem kart AM oraz zgłaszanie awarii w systemie QRmaint

•      Zaangażowanie, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

•      Gotowość do pracy w systemie zmianowym

•      Przyjmiemy również do przyuczenia

Oferujemy:

•      Umowę o pracę - pełny etat

•      Stabilne warunki zatrudnienia

•      Prywatne świadczenia medyczne

•      Ubezpieczenie grupowe

•      Telefon

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: [email protected]

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o umieszczenie na CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych

na potrzeby procesu rekrutacji prowadzonego przez firmę IGLOO oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji (RODO)”.